Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha beteg vagyok hamar elfogok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beteg vagyok hamar elfogok fáradni szex közben, nem lesz baj? 22/L

Figyelt kérdés

Van egy férfi akit már több éve ismerek, de csak pár hónapja (fél éve),hogy több van köztünk. Már kapcsolatban vagyunk, volt csók,petting, de az aktus még nem történt meg. A párom tud a szívbetegségemről. Nagyon hamar elfáradok és olyankor gyorsabban ver a szívem és nehezen kapok levegőt is. A bal kamrám nem műkődik megfelelően. Sportolni ezért nem sportolhatok, de semmilyen komolyabb fizikai munkát nem végezhetek. Szeretnék lefeküdni a párommal,már ő is akarja, de félek,hogy nem fogom bírni és elfáradok. Ha a városban pl sietek a buszmegállóba és rohanok akkor érzem,hogy fáj a szívem, és nem jó érzés. Nem tudom,hogy szex közben nem lesz-e gond. Nagyon félek!! A barátomnak is mondtam ezt, nyugtat azt mondja óvatos lesz és a későbbiekben is, vigyázni fog rám. Tudom,hogy így lesz, de ha gyorsabb vadabb szexet szeretnénk? Lehet nem leszek neki így elég. De másrészről meg bízom benne és úgy érzem nem lesz baj, még amikor nem voltunk együtt akkor is sokat kérdezősködött érdeklődött,hogy hogy vagyok. Amikor műtétem volt bejött a kórházba is meglátogatni. Nem tudom,hogy mennyire fogom bírni, szerintetek nem lehet nagy baj? Ti mennyire szoktatok elfáradni szex közben?

Nekem ő az első barátom, eddig többek között a betegségem miatt nem mertem párkapcsolatba lépni senkivel. Meg nem voltam szerelmes, csak most.


22(L) 28(F)


2017. aug. 26. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Lányoknál ez nem akkora gáz. Egy fiúnál mar sokkal nagyobb probléma lenne. Az ágyban inkább nekünk kell "teljesítenünk".
2017. aug. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jó, de épp ez az,hogy 1) én is aktív szeretnék maradni, nem deszka akarok lenni!

2) mivan ha a párom majd gyorsabban szeretné? Nekem is valamennyire "megterhelő" lenne?

2017. aug. 26. 15:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismeri a betegséged,szeret, meg fogja érteni. Olyan pózokat válasszatik, ahol kevesebbet kell mozignod.
2017. aug. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyél csak először darab fa, majd a pasas tudja mit csináljon. Te pedig magadra vigyázz és szólj neki, ha nem kapsz levegőt. Hidd el, ha szeret, nem lesz ott semmi gond.
2017. aug. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Orvosi oldal szetrint a szex kb annyi energiàt vesz igénybe ,mint 2 emeletet megmàszni.Fel birsz menni a màsodikra gond nélkül?Akkor szerintem a szexet is birni fogod.Nem kell fadarabként feküdnöd.Ha simogatod,izgatod,az még nem megterhelő és valamit te is csinàlsz.Szerintem vadulni is lehet csak beiktatsz pàr rövid pihenőt vagy pozt valtasz mikor faradsz.Majd kitapadztaljàtok hogy jó.Egyébként nyugodtan meglehet,sőt megkell kérdezni az orvost,hogy a szex mennyire megengedett neked.Nem fog furcsàn nézni.Kerdezd meg és nyugodtabb leszel.
2017. aug. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg a vérnyomásom nincs rendben,szedek rà gyógyszert.A szivem is labilis,bàr nekem nem szervileg hanem idegileg van mindez.Van egy kis billentyűhibàm,de ettől még egészségesnek mondható.Nos a szex egyiknek sem àrtott még.Se szivemnek se vérnyomàsomnak.Pedig nem sajnàlom az időt és energiàt.Szóval bele adok mindent ;) inkàbb nyugtat mint fàraszt.
2017. aug. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze megkérdeztem az orvost és szexelhetek nem lesz baj szerinte. Azt javasolta amit ti is :) szünet ha elfáradok :)
2017. aug. 26. 16:28
 8/8 anonim ***** válasza:
28%
Ha sz.a.r.u.l csinálod a sz.e.x.e.t igen kb. annyi mint 2 emeletet megmászni!!! Marhaság. Ha valaki aktív az 1 normális szex végére el is fárad rendesen,de jól is érzi magát. A nők javának nem gáz,mert a férfitől várják a teljesítményt és nem igazán aktívak az ágyban.
2017. aug. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!