Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Elítélitel ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Elítélitel ha egy pasi prostizik, ha kapcsolatban hűséges és nem beteg?

Figyelt kérdés

És csak is szabadúszó lányokat látogat.


Én fordított esetben (ha a csaj férfi prostikhoz járna) nem gondolnám, hogy az én dolgom, vagy van jelentőssége, ha amúgy a lány hűséges...


Meg egyébként volt prostival is járnék. Nem érdekelne a múltja, nem mintha amúgy elítélném.


2018. febr. 5. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Hogy lehet egyszerre prostihoz járni és hűségesnek lenni?
2018. febr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem ítélném el mint embert azt, aki prostihoz jár, vagy éppen azt a nőt, aki férfiaknak fizet, de nem szeretnék azzal a nővel semmilyen kapcsolatot.
2018. febr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
76%
Alapból nem tud hűséges lenni ha másik pasival/lánnyal is közösül.De nem ítélem el attol mert valaki prostival közösül
2018. febr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem a kapcsolat alatt, hanem előtte, utána... Eddigi kapcsolatai alatt sem prostizott soha, hanem csak közöttük.
2018. febr. 5. 13:54
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Áhhá..vagy úgy.
2018. febr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem itélném el.
2018. febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
3 vagyok az úgy más
2018. febr. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!