Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor beteg vagyok miert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor beteg vagyok miert kivanom popoba, mikor egyebkent meg utalom?

Figyelt kérdés

Megfaztam, es hoemelkedesem van. Gyengenek erzem magam, es az elobb jutott eszembe hogy jo lenne ha hozzanbujna a baratom, atolelne es gyengeden magaeva tenne, nagyon izgatott lettem a gondolattol. Es arrol fantazialtam, hogy szepen ovatosan popsiba csinalhatna.

Lehet azert van mert csirogatasra, babusgatasra vagyom? Vagy mert tudat alatt attol felek egyebkent hogy fajna, de most meg ugyis faj mindenem, szoval mindegy lenne?

Nem ertem magam ilyenkor:(


2018. jan. 3. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez nekem is új, nem hallottam még olyan nőről aki akkor kívánta volna az anális szexet amikor náthás, de amúgy nem.


Előtte sose kívántad, csak most?

2018. jan. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Előidézte a régi emlékeket, amikor még popóba adták a lázmérőt. Biztos ez az oka.
2018. jan. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Legutobb is errol fantazialtam mikor beteg voltam, es igy mar gyanus vagyok magamnak :D

Sosem csinaltuk meg. Nem izgatott.

2018. jan. 3. 21:35
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem emlekszem olyanra hogy barmikor is a fenekemben mertek volna a lazat, kupot kaptam parat de az inkabb ciki mint izgato. Habar.. Most ha belegondolok..

Jajj istenem ez olyan ciki!

2018. jan. 3. 21:37
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem , ha kívánod mondd el neki.

Kellő óvatossággal,előkészítéssel lássatok neki.(ha föltétlen és teljesen megbízol a párodban)

Sok örömötök legyen...

2018. jan. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezt gyorsan mondd el a baratodnak, amig kivanod :D de h mi lehet az igazi oka, otletem sincs :D
2018. jan. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azok lehetnek az okai, amiket magad is leírtál :)
2018. jan. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amit irtál. Beteg vagy.
2018. jan. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
szerintem is mond el a pasidnak es probaljatok meg mikor kivanod azt nincs semmi veszteni valod
2018. jan. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem szégyen ez csajszi :) sok örömöt kívánok! :)
2018. jan. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!