Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az első együttléten ezzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első együttléten ezzel ugye igazán levehetem a lábáról?

Figyelt kérdés

Szóval, 25 éves srác vagyok, és ha minden igaz, akkor most hétvégén elvesztem a szüzességem végre egy már előre lefoglalt hotelszobában.


Mivel a nők szeretik a férfiasságot az ágyban is, arra gondoltam, hogy egy kicsit meglepem a csajt egy sajátos performance-szal, hogy ne legyen olyan uncsi "fogom-dugom"-féle az együttlét: míg ő a fürdőben babrál majd, addig én beöltözök Batmannek, és mikor meglát engem akkor rohanok egy kört a szobában, mintha épp repülve igyekeznék megmenteni a világot, majd megállok előtte, és azt mondom, hogy "Batman! A legerősebb férfi kerek-e bolygón Gotham megmentése után vajon be tudja-e venni e csodás hölgy izzó várkastélyát?" Ezután fogom magam és "rárepülök" a csajra, mialatt ő természetesen majd kihámoz engem a jelmezből.


Na, szerintetek ugye igazán kreatív vagyok?



2018. febr. 6. 13:42
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nem magam miatt, hanem miatta csinálnék egy kis műsort, mert a csajok buknak az ilyen szellemes pasikra.
2018. febr. 6. 17:05
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Az jó ha szellemes vagy, csak ne legyen erőltetett. Így első hallásra soknak tűnik, képzeld el pontosan magad előtt a helyzetet. Mitől lessze ez vicces és nem nevetséges?

Ha tetszik a szerepesdi akkor szerezz neki egy macskanő jellmezt és akaszd fel a zuhanyzóban utalásként, hogy vegye fel, de a körberöpködés az kicsit olyan óvodásan hat.

Vannak jó beöltözős bulik ahova elmehettek majd és megcsillogtathatod a jelmezkészítő tehetségedet és ott el lehet kettesben ilyen poénokat sütni, de nem hiszem, hogy fokozná az intimitást.

2018. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

szerintem elsőre ez azért durván erős... egy új partnerrel mindig különleges az együttlét, és a nők nem arra akarnak emlékezni, h na ez jó nagy idióta volt. A sokadik alkalomnál lehet, hogy poénos lenne, de elsőre én a helyedben ezt nem játszanám meg.

25L

2018. febr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Sheldon, te vagy az?
2018. febr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Cila-Bila ***** válasza:
100%
Valóban jó ötlet. Küldj egy képet, lehet , hogy megismétlem, de én inkább indiánnak öltözök és után mindkettőnket bedugnak a bolondok házába. Szegény kislányt halálra rémiszted, te mit szeretnél cirkuszt vagy dugni?
2018. febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Cila-Bila ***** válasza:
100%
Most mi lesz? Látod a lányok egyszere mind batmenezni akarnak?Véd le feltétlen az ötletet, a szerzői díjból meggazdagodhatsz.
2018. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
89%
Basszus, olyan jót röhögtem ezen a kérdésen, végre valami vicces... aztán rádöbbentem, hogy a kérdező ezt komolyan gondolta! :'((((
2018. febr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Az elején azt hittem, hogy komoly, jót nevettem.

Ha tévedek, és tényleg komoly a kérdés, akkor kérlek juttassd el nekem videó formátumban! xD

2018. febr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Végül mi volt?
2018. febr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
ezt kb egy 12 éves gyerektől vártam volna...
2018. febr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!