Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az első együttléten ezzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első együttléten ezzel ugye igazán levehetem a lábáról?

Figyelt kérdés

Szóval, 25 éves srác vagyok, és ha minden igaz, akkor most hétvégén elvesztem a szüzességem végre egy már előre lefoglalt hotelszobában.


Mivel a nők szeretik a férfiasságot az ágyban is, arra gondoltam, hogy egy kicsit meglepem a csajt egy sajátos performance-szal, hogy ne legyen olyan uncsi "fogom-dugom"-féle az együttlét: míg ő a fürdőben babrál majd, addig én beöltözök Batmannek, és mikor meglát engem akkor rohanok egy kört a szobában, mintha épp repülve igyekeznék megmenteni a világot, majd megállok előtte, és azt mondom, hogy "Batman! A legerősebb férfi kerek-e bolygón Gotham megmentése után vajon be tudja-e venni e csodás hölgy izzó várkastélyát?" Ezután fogom magam és "rárepülök" a csajra, mialatt ő természetesen majd kihámoz engem a jelmezből.


Na, szerintetek ugye igazán kreatív vagyok?



2018. febr. 6. 13:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%

Bocsi, hogy bunkónak fogok tűnni, de nem csodálom, hogy ennyi idősen is szűz vagy.


Bár gondolom ez az egész poén ami nem rossz, de írtak itt már jobbat is, úgyhogy próbálkozz még.


Ha meg nem az akkor csúnyán eltévedtél a romantika és a szexualitás erdejében.

2018. febr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Tök jó ötlet! Így lehet, hogy 50 évesen is szűz leszel. 😊
2018. febr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Én csak valami kis színt akarok vinni a dologba.
2018. febr. 6. 13:57
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért, a sima szex már unalmas neked, szűz létedre?:D
2018. febr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Ajjajj, nagy a baj :) Valószínűleg fognám a cuccom és sietve távoznék egy ilyentől, hacsak nem prosti vagyok és ezért fizetnek...


Szerintem ezt ne csináld! Pláne első együttlétnél úgy, hogy te szűz vagy ráadásul.

2018. febr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem inkább öltözz férfinak...több sikered lesz...hacsak nem 14-15 éves kislányra akarsz rárepülni, de akkor lehetsz akár pöttyös katicabogár is.
2018. febr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%
Én úgy végig nézném, vedd fel légyszi, és juttasd el valahogy! :D
2018. febr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó tanács: mondd le inkább az egészet!
2018. febr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
67%
Te ismered a lányt, mi nem tudhatjuk mi jön be neki. Meglep, hogy ennyi negatív kommentet kaptál, nekem például tetszene. Ha a lány olyan, nevettek egy jót ami oldja az izgalmat. Sok sikert!
2018. febr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Még szűz vagy, egyszer se dugtál, de már színt kell vinni bele? Talán a sex nem elég izgalom? :D


De szerintem jó otlet, probáld meg.

Majd írj, hogy mennyire tetszett a csajnak.

2018. febr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!