Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Osszejönnétek olyan pasival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszejönnétek olyan pasival akinek felesége van ha nagyon szeretnétek de tudnátok hogy csak szexre kelletek neki?

Figyelt kérdés
2018. febr. 1. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem 😧
2018. febr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Össze tuti nem jönnének, hiszen felesége van, de szexre miért ne lehetne találkozni. :)
2018. febr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Mivel nekem is férjem van, így nekem is csak szexre kellene, szóval nem okozna problémát.
2018. febr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Utolso és ha szerelmes lennél belé? Akkor is csak sexre kelleme?
2018. febr. 1. 20:59
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Ennél megalázóbb helyzetet nehéz lenne elképzelni.
2018. febr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Igen, mert nekem is csak szexre kellene.
2018. febr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
#4: igen, akkor is!
2018. febr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Olyan xar hogy jön a valentin nap és ez van
2018. febr. 1. 21:10
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Én nem, mert kihasználva érezném magam, ráadásul bűntudatom lenne a felesége miatt is. Ahhoz, hogy ilyen titkos viszonyokba belemenjek azt kellene éreznem, hogy a másik fél is szerelmes belém, viszonozza az érzéseimet, de így hogy csak azért van velem, hogy legyen valaki, akit megfarkalhat így biztosan nem. Ha szerelmesek vagyunk egymásba, akkor talán, de még így is átgondolnám a helyzetet, hiszen ott van a felesége, akit velem csal. Amit nem kívánok magamnak azt mással sem tenném meg. Szóval nem. Ha engem szeret, akkor velem legyen.
2018. febr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Olyan pasival ,akinek felesége van ha én nagyon szeretném?

Ha csak néha tömöget akkor nem jöttetek ti össze.

2018. febr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!