Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az a sejtésem, hogy az egyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a sejtésem, hogy az egyik kollégám felesége le szeretne sz. Pni . Jól gondolom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A személyes találkozáskor is az a benyomásom , hogy érdeklem . Ellenben nem régen küldött pár cumizós képet a levelező címemre ( szerencsére a nejem nem látta ) - csupa őrá hasonlító nő volt látható . Én ezt célzásnak véltem .
2017. dec. 6. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha igaz. Akk igen

Szopasd mélytorkon

2017. dec. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szoptasd meg jol
2017. dec. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Mondjuk ne kamuzzál..

Házas,felnőtt ember vagy,de a gyakorin kérsz engedélyt,hogy leszopass-e egy ugyancsak férjezett nőt..Abszolút hihető.

2017. dec. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Simán szopni akar, te is küldj neki hasonló képet, nézzük mit reagál??
2017. dec. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kamus vagy
2017. dec. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem kamu , ellenben provokációtól félek inkább . Én is túl szépnek tartom .
2017. dec. 6. 22:43
 7/9 anonim ***** válasza:

Es a feleséged mellett miért érdekel téged, (még ha tényleg az is) hogy kacérkodik veled a kollégád felesége?


AZ se szép h feleség mellett érdeklodsz más iránt, de hogy a kelegád feleségével, na az se. Hát bocs, de ez gané dolog...Nagyon tré vagy.

2017. dec. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A hetesnek . A feleségem nem szeret sz.pni , nem is csinálja . Nekem ellenben hiányzik - p..ncit nyalni is szeretek - de ő nem akarja . Persze , hogy nyitott vagyok az alkalomra , de aggódom , nehogy csak provokáljon és lebuktasson .
2017. dec. 8. 11:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Az egy dolog hogy nem szeret szopni, de ez még kevés indok arra, hogy megcsald. Kérdezd ki mi lesz a véleménye róla...
2017. dec. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!