Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden férfi ezt gondolja?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi ezt gondolja?

Figyelt kérdés

Alapvetően elég szégyenlős, visszafogott típus vagyok. De ha a párommal szeretkezem feloldódom. Még csak fél éve vagyunk együtt egyébként. Tehát még tanulgatjuk egymást.


Na a lényeg hogy szex közben igen hangos vagyok.. De nem azért mert megjátszanám magam. Hanem mert tényleg így jön ki belőlem hogy mennyire jó.


Egyszer mondta hogy a lányok rájátszanak erre.


Minden férfi ezt gondolja? :D mástól is hallottam már ezt pedig nem így van :)


2018. jan. 15. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nyilván minden férfi mindenben ugyanúgy gondolkodik, mint a te - hadd ne mondjam, milyen - pasid.
2018. jan. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Én csak elélvezni szoktam hangosan, amúgy nem nagyon adok ki hangokat, max zihálok. Nem mondta még senki, hogy mű hatású. :D
2018. jan. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem,de tény,hogy sok lány rájátszik,hangosabb a kelleténél.
2018. jan. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy a rájátszás is többféleképpen valósilhat meg. Van aki jobban át tudja így adni magát az érzésnek van aki a párját akarja felizgatni vele.

Természetesen van aki így éli meg az élményt, de azzal sincs baj, ha ez is egy eszköz arra hogy mindenkinek jobb legyen.

2018. jan. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem minden férfi ezt gondolja.
2018. jan. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem is kettő bit, hanem csak egy.
2018. jan. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem kellene gyerekeknek szexelni ...
2018. jan. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, például én sem...meg még sokan mások. Azt tapasztaltam, hogy nyilván nem minden nő ad ki hangokat, vagy nem ugyanolyan hangokat, vagy nem azonos időben...ez egyénfüggő. Sosem gondoltam, hogy megjátszanák.
2018. jan. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam, hogy azok a csajok hangosabbak, akiken nagyon kevés a testreakció (pirosabb arc, fül, hevesebb szívverés, légzés, izomösszehúzódások). Igazából én is azt gondolom, hogy ezek nem élvezik igazán a szexet, csak megjátsszák.
2018. jan. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért érezzük, ha őszinte a sikoltozás és le lehet vágni ha megjátszós.

Nem minden esetben. Aki jó színésznő, az meg tudja vezetni a párját, de ha belőled ez így jön ki, és őt sem zavarja, akkor hajrá. Ha esetleg felmerül, hogy szerinte te erre direkt ráteszel egy lapáttal, mondd el neki, hogy nem, te egyszerűen így élvezel. Hidd el legbelül izgatni fogja ha elsőre nehezen is hinné el. :)

2018. jan. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!