Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt bóknak vagy sértésnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt bóknak vagy sértésnek gondolja egy férfi, ha azt mondja estenként rad gondolva verem ki?

Figyelt kérdés
2016. nov. 8. 15:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
egy elég alpári "bók".
2016. nov. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ez lazán arra céloz h meg akar dugni :D
2016. nov. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Bóknak, de ilyet civilizált férfi nem mond, ilyet kanos 13 éves gyerek mondd, vagy valami nagyon beteg agyú, valóságtól elszakadt nyomorék.
2016. nov. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Üzletember mondta, nem tini fiú
2016. nov. 8. 15:45
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

"üzletember" :DD

Na, teszi a szépet valami kanos harmincas csődtömeg a tini lánynak?

2016. nov. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Az a gyanúm, hogy ezeket bóknak szánják, de inkább valami prostinak érzi magát az ember lánya ilyen beszólások után.
2016. nov. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkor csak annyi,h ürítene beléd/rád. Ezt akarod?
2016. nov. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem ez bók!! Hogy ezt ki mennyire veszi sértésnek az attól függ mennyire érett.2 felnőtt között símán elmegy.Hogy ez alpári vagy sem,hát mindenki magából ki indulva véleményezi!!! Aki ezen besértődik annak körbe kellene néznie maga körül.
2016. nov. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

Amúgy bók. Csak kérdés: kell- e ilyen bók?

Nekem inkább az jön be: kedvellek,szép a szemed, finom a bőröd,jó a humorod, szeretlek-dehát javíthatatlanul régimódi vagyok!:)

2016. nov. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
44%
Minden ember a saját gátlása rajba,ha ezen valaki besértődik nem másnak tesz rosszat hanem magának.Persze komolyan nem kell venni,de nem is életbevágó a dolog. Minél gátlásosabb 1 ember annál kevesebb esélye van 1 normális kapcsolatra.Persze nem a gátlástalanoké a világ nem így akartam kifejezni,de ennyi erővel bármin be lehetne sértődni!!A nők java rész kihívóan öltözködni akkor joggal kérdezhetnénk kinek néznek minket a lányok,hisz a normális pasik normális lányra vágynak nem az utcán fél fenekét kint hordó lányra. Ez csak 1 élő példa volt. Én nem lepődöm meg ezen,sőt.Ez a fajta megnyilvánulás 1 pszihologiai ráhatás.
2016. nov. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!