Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van férfi aki szégyenli, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van férfi aki szégyenli, hogy kopasz, é nagyon szörös a teste?

Figyelt kérdés

2016. nov. 7. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Kopaszodó vagyok és közepesen, férfiasan szőrös :D, ja és férfiasan izmos... nem szégyellem, sose volt hátrányom belőle.

Hajamat 18 éves korom óta 2-3mm-esre vágom (gyakorlatilag kopasz), így nem feltünő a homloki és fejtetői kopaszodás. Valószínüleg a magasabb teszto szintem miatt van minden :D

2016. nov. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint első. Izmos vagyok, 23 éves, eléggé férfiasan szőrös, és kopaszodó. Én is vágom 3 milisre, kezdetekben baromi rossz volt, totál önbizalom romboló. Mostanság megszoktam, nem emiatt nincs barátnőm :)
2016. nov. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csubakka az édes tesvérem. És lexarom ki mit gondol, mert én vagyok a legnagyobb király,
2016. nov. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

#1

Magas tesztoszteron? Én is ezzel nyugtatnám magam ha egy genetikai hulladék lennék.

2016. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyökér gyerek, tudományos tény, hogy a magas tesztoszteron szint miatt hullik a férfiak, de még a nők haja is. A nőknek nem véletlenül pumpálnak női hormonos készítményeket, hogy ellensúlyozzák a magas tesztoszteron szintet. Emellett mióta edzek, még jobban hullik, mivel magasabb a tesztoszteron szint. Attól, hogy te egy szerencsétlen gyík vagy, akinek az a boldogsága, hogy mindenhova odahány valamit, attól mi még nem vagyunk genetikai hulladékok. Ha hulladékot akarsz keresni, akkor nézz a tükörbe ;)
2016. nov. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a fejemen mindenhol meg van még a haj, bár fejtetőn egy kicsit megritkult, ennek ellenére minden második nap borotválom a fejemet teljesen kopaszra, de emiatt nem szégyenlem, hogy kopasz vagyok, inkább nagyon megszerettem ezt, hogy mindig kopaszon lehetek. A testemen alig van szőr, tehát emiatt sem kellene szégyenlenem, de inkább azt is leborotválom mindenhol mert, ha minden hol sima a testem, azt úgy sokkal jobban szeretem.
2016. nov. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5

Mi van sok volt a kox?

2016. nov. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem
2016. nov. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!