Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszik azt a nők, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a nők, hogy ha egy férfi 21 évesen még szűz, akkor biztos vallásos vagy homokos?

Figyelt kérdés
Egyik sem vagyok, fogadalmat sem tettem, sőt. Mindenkinél jobban vágyom a szexre. Csak hát ilyen adottságokkal elbújhatok, az önbizalomhiányom is hátráltató tényező. Szégyellős vagyok, de a fantáziám az nem olyan makulátlan...
2016. nov. 7. 08:13
1 2 3
 1/21 Noblesse Oblige ***** válasza:
Páromról sem hittem ezt, annyira nem, hogy vállalkoztam is vele egy 7 éve tartó párkapcsolatra... :D
2016. nov. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%

Ugyanezt kérdezhetnénk fordítva is.

Miért hiszik azt a férfiak, hogy ha egy nő 21 évesen még szűz, akkor biztos vallásos vagy leszbikud? (vagy ronda)

2016. nov. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy ezt hiszik. Őszintén szólva, ha a nőket érdekelné a szexuális életed annyira, hogy teóriákat gyártsanak, akkor nem lennél szűz. Eleve, honnan tudnák, hogy az vagy, a homlokodra tetováltad?
2016. nov. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
*leszbikus
2016. nov. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
30%

#2 azért,mert vagy vallásos,vagy leszbi,vagy ronda.Szerinted egy csinos hetero lány,egészséges szexuális kíváncsisággal,akit körberajonganak a pasik és nem vallásos,az miért várna 21 éves koráig?Nagyon sok ismerősöm van,de egy ilyen lányról sem tudok.Aki 21 évesen még szűz,az kövér,ronda vagy szép,de fogadalmat tett.


Kérdező,ha töketlen vagy,akkor még jó sokáig szűz is fogsz maradni.Szedd össze magad,elszalad melletted a fiatalságod...

20L

2016. nov. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem ez a többség véleménye, én pl még meg se lepődök ha huszonévesen szűz valaki, egyszerűen így alakult az élete, nem látok bele többet kapásból mint amit látni kell.
2016. nov. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

5


Remélem te is lezúgsz majd a magas lóról, ahogy az ilyen egoista buta libák szoktak.

Szerinted az mi a szart csináljon, aki ronda, és egy lány sem akar vele lefeküdni? Kezdjen el erőszakolni, vagy hogy képzeled a "tökösséget"?

2016. nov. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Igaz te csak egy nyafogós vesztes vagy.
2016. nov. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ha tetszik ha nem az ötösnek igaza van.

Azt mondja a kérdező,hogy önbizalom hiányos és szégyenlős de a fantáziája rendben van és mindennél jobban vágyik a szexre=töketlen.

Így soha nem fog egy lány sem érdeklődni irántad az a szomorú helyzet.


26/N

2016. nov. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ok.
2016. nov. 7. 10:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!