Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszik azt a nők, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a nők, hogy ha egy férfi 21 évesen még szűz, akkor biztos vallásos vagy homokos?

Figyelt kérdés
Egyik sem vagyok, fogadalmat sem tettem, sőt. Mindenkinél jobban vágyom a szexre. Csak hát ilyen adottságokkal elbújhatok, az önbizalomhiányom is hátráltató tényező. Szégyellős vagyok, de a fantáziám az nem olyan makulátlan...
2016. nov. 7. 08:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
A vallásost kötve hiszem mert a vallásos lányok igencsak forróvérűek ;), inkább hogy gátlásos, kommunikációs gondjai vannak vagy rendszergazda.
2016. nov. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Amúgy a lányoknak a legkönnyebb. Elég, ha széttárják a lábukat, azonnal jut is nekik f***. Ellenben egy férfinak sokkal nehezebb, ha csúnya. Ezerrel kell (kéne) tepernie, hogy összejöjjön neki valami, de akkor sem biztos, hogy sikerül. Nem akarok több megalázó helyzetbe kerülni, ezért nem is kezdeményezek.
2016. nov. 7. 10:15
 13/21 anonim ***** válasza:
42%
na, látom, már felkerült a "lányoknak a legkönnyebb!" lemez is. :DD még néhány közhely esetleg mára, aztán mehetünk sziesztázni?
2016. nov. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Dehogy a legkönnyebb a lányoknak. A lányok legtöbbje stabil párkapcsolatot keres egy normális férfival, nagyon nehezen jön össze ez, rengeteg a magányos nő.
2016. nov. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy közhely, de igaz. Amúgy meg azért sok a magányos nő, mert a minimum elvárásuk az, hogy a Playgirl-ből zuhanjon ki a faszi...a ,,szürke egereket" meg észre sem veszik...
2016. nov. 7. 10:29
 16/21 anonim ***** válasza:
Csúnya nőt keresel?
2016. nov. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Az én párom 24 évesen velem vesztette el. Egy percig se gondoltam róla olyat hogy vallásos vagy homoszexuális. 22 L
2016. nov. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Kinek mi a csúnya. Általában olyan lányok tetszenek, akik nem a fiúk kedvencei, pl. egy kiálló fog vagy elálló fül miatt.
2016. nov. 7. 11:12
 19/21 anonim ***** válasza:

Én nőként későn vesztettem el a szüzességem, pedig jó páran jelentkeztek nálam, és sem ronda, sem vallásos, sem leszbi nem vagyok. Egyszerűen sokáig nem álltam lelkileg készen, utána meg olyannal szerettem volna először együtt lenni, akinek nem csak egy lyuk vagyok. Aki tetszett, annak volt barátnője, így vártam.


Szóval sok oka lehet, hogy valaki nem kezdi korábban az aktív szexuális életét.


Abban igazad van, hogy nőként könnyebb szexpartnert találni, csak ott a bibi, hogy a nők nagy többsége nem szexkapcsolatra vágyik.Egy hormontúltengéses tini fiú (tisztelet a kivételnek) minden kínálkozó alkalmat kihasznál, hogy lefektessen egy lányt, a lányok viszont általában nem tárják szét a lábukat mindenkinek. Normális társat találni ugyan olyan nehéz mind két félnek.

2016. nov. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
60%

"A lányok legtöbbje stabil párkapcsolatot keres egy normális férfival, nagyon nehezen jön össze ez, rengeteg a magányos nő."


Ez mehetne a humor topikba.

2016. nov. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!