Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi társaim, közvélemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társaim, közvélemény kutatás. - szexkapcsolat vs párkapcsolat? Ki melyiket helyezi előtérbe?

Figyelt kérdés

2016. nov. 7. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Alkalmi szex
2016. nov. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nálam ez abszolút személyfüggő lenne. relatív kevés lánnyal tudnék elképelni párkapcsolatot, szexkapcsolatot talán kicsit többel.
2016. nov. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szexkapcsolat, viszont akkor tényleg csak szex. Nem érdekelnek a gondjai, sem semmi egyéb. Illetve benne vagyok egy éjszakás kapcsolatokba is (persze ha a nőknek olyan jó volt velem, abból több éjszaka is lesz). :D


Ezzel persze nem azt mondom, hogy semmiképpen nem soha akarok párkapcsolatot, de most olyan korszakomat élem, hogy csak dugni akarok minél több nővel, és erre minden lehetőségem adott.


Szóval nálam most a szexkapcsolat.


27/F

2016. nov. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem csalódtam magunkban /ferfiakban/ :D
2016. nov. 7. 22:18
 5/12 anonim ***** válasza:
a lényeg h a kettő ne ismerje egymást. V most elszóltam magam o.o ?
2016. nov. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

Előtérbe? Párkapcsolat. Az viszi előrébb az életet.

A szexkapcsolattal, alkalmi szexszel sincs gond, de ha megjelenik egy párkapcsolat lehetősége a színen, akkor búcsút kell venni az alkalmi leánytól, mert szexelni jó, de több nem leszek tőle.

2016. nov. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És a párkapcsolattól több leszel? Ugyanmár.. Ott még több női f@.sz.ságot kell elviselni...
2016. nov. 7. 22:43
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

7

Nem tudom, én nem élem meg "női fszságnak"

Alapvetően szeretem a nőket. Bizonyos szinten a szeszélyeik is tetszenek.

Szexelni bárkivel lehet, párkapcsolatot folytatni már bőven kevésbé.

Több leszek e a párkapcsolattól? Nézzük csak.. a jelenlegi gondolkodásmódom, látásmódom, ízlésem mellé társul egy hasonló, de mégis más gondolkodásmód, látásmód, ízlés, ezáltal bővül az én látóköröm. Van kire számítani, ha gondom akad, van kivel szexelni, ha arra van igényem, van kivel beszélgetni, ha arra van igényem, tud olyan dolgokat amiket én nem, tudok olyan dolgokat amiket ő nem, ezáltal szükség van a segítségemre

Tud, akar és szeret főzni rám. :D

Nem utolsó sorban segít a ruhavásárlás nevű rémálmon túlesni:D


És azt, hogy többé tesz-e nem csak úgy értem, hogy hozzámtesz valamit, de jövőt is formál. Hiszen leendő feleség, leendő gyerekeim anyja.. nem extra, csak egy ember akivel leélem az életem, ilyesmi...


ehhez képest mit tud egy szexkapcsolat? Szexelni.

Jó dolog, szeretek szexelni, de ha van választási lehetőség, többet is szeretnék, nem elégszem meg ennyivel. Mint írtam, szexelni bárkivel lehet, párban lenni már nem.

2016. nov. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 János Gilján ***** válasza:

A nyolcas megmondta a frankót, de azt még hozzáteszem, ha nincs párkapcsolatod, nincs kihez hozzábújni esténként. Ez egy darabig nem zavaró, meg egy szexpartner egy ideig-óráig részben pótolni is tudja ezt a hiányt, de aztán 30 fölött megváltozik a szitu. Ha 30 fölött sincs kihez hozzábújni aki valóban az életed párja, akkor elkezded egyre magányosabbnak érezni magad és szex közben is csak a magányt fogod érezni.

Nekem volt 25 szexpartnerem/párkapcsolatom, de aztán leesett a tojáshéj a seggemről és rájöttem, hogy komoly kapcsolat, feleség és gyerek kell a nyolcas által kifejtett okok miatt. Azóta számomra már csak az imádott feleségem és a fiacskám létezik. Most volt a 10. évfordulónk szeptember elsején.

2016. nov. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerencsés vagy ;)
2016. nov. 8. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!