Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolja azt csomó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja azt csomó férfi, hogy a nők felett áll?

Figyelt kérdés

Oké értem én hogy erőset stb... De egyértelműen nagyobb szükségük van ránk mint nekünk rájuk

1 nélkülünk nincs szex (kivéve ha meleg vagy biszex)

2 mi tudjuk lánnyal is csinálni mert a nők nagyrésze biszex (nem mindenki de sokan)

Stb...


2016. nov. 30. 20:08
1 2 3
 1/27 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
97%
Én nem gondolom. De vicces, hogy azt hiszed nők nélkül nincs szex de férfiak nélkül van. Sírok.. xD
2016. nov. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
nem igazán gondolom így, viszont a te állításaid igencsak sántítanak
2016. nov. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
Ekkora hülyeséget.
2016. nov. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
67%

Ekkora feminista hülyes... akarom mondani kérdést is rég olvastam már itt. :D


Egyszerűen csak mert a csajok erre gerjednek, ha egy pasi magabiztos, határozott. Bár ez sem minden, mert sajnos tapasztalatból mondom, hogy ez sem elég az esetek többségében a nőknek. A lekezelő, bunkó egoista hangnemtől viszont mind a bugyijába pisil rögtön. :/

2016. nov. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
57%
Amig a személyi számom 1-el kezdődik és a tiéd meg kettessel addig nekem nem dirigálsz.Csak ha a főnököm vagy..
2016. nov. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
4%

Tibcsi: kemeny vagy! :-) :-) Big like!


Kerdezo: tul sokat hiszel. S szerencsere n vagy erzelmes. Ha vekony csaj vagy erdekelsz.

2016. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
66%

4. Ez gender dolog, nem feminista A feminista mozgalom sikeresen végződött évtizedekkel ezelőtt.

Kérdezőcsaj:

Szerintem nincs olyan, hogy egyik félnek nagyobb szüksége van a másikra.

Egyformán szükségünk van egymásra.

Nektek első sorban fizikailag és másodsorban érzelmileg(megvédünk és szeretünk titeket).

Nekünk első sorban érzelmileg és másodsorban testileg.(szerettek minket és érintkeztek velünk testileg)

A kettő együtt a jó, kiegészítjük egymást.

Biztos ismered a híres kört, amiben fekete és fehér van a jing-jang dolgot. ilyen van itt is.

Olyan értelemben tényleg felettetek állunk, hogy genetikailag alárendelt szerep a tietek.

A testi síkon ugyebár. Az ágyban épp úgy, ahogy erő szempontjából.

Bár ezt az alárendelt szerepet nem sok nő utasítja el, szóval tudjátok tudat alatt hogy ez így van rendbe.

Persze panaszkodni jobb érzés, igaz?

2016. nov. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%

Mindig is voltak, vannak és lesznek olyan férfiak akik magukat felsőbb rendűnek gondolják, akik szerint az "asszony" arra van, hogy főzzön meg behozza a sört a tv elé... Ezzel nem tudsz sajnos mit csinálni, de a többség szerencsére nem ilyen, legalábbis nekem az a tapasztalatom.

Amúgy meg szaporodási szempontból épp ugyan olyan szükségünk van nekünk is a férfiakra, mint a férfiaknak ránk.

2016. nov. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Utolsó, 2016-ban egy normálisabb országban mitől kell megvédeni egy nőt? Én 25 vagyok de még sosem kellett megvédeni egyetlen férfinek sem. A másik meg az, hogy mitől lennének KÉPESEK megvédeni?? Exem már attól elsírta magát ha sötétebb bőrű egyéneket látott...

Amikor meg arról beszéltek, hogy erősebbek a férfiak, akkor mindig eszembe jut a sok fiú akit nap mint nap látom a városban, alacsonyabbak nálam és feleolyan vastag a lábuk mint az enyém (167 cm, 57 kg). Ja tényleg erősebbek. xD

2016. nov. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
59%

9. Elnézést, magamból indultam ki...

A férfit nem 50 kilósnak és abból 2 kiló zselésnek találták fel.

Normális esetben a férfi izmos, legalább annyira hogy elbírja a saját tömegét.

Bátor, legalább annyira ha egy kutya meg akarja támadni, nem fut el.

Ez a digitális generáció már nem feltétlen ilyen, de azért még vagyunk páran.

Én 27 vagyok, férfi és azért még téged 1 kézzel elbírlak.

Hogy mitől kéne megvédeni?

Táskatolvajoktól, erőszakoskodóktól, gazdátlan kutyáktól, ilyesmiktől lehet a mai világban.

És hát én ugyan nem vagyok egy divatos és jóképű alak, max átlagos. De ha velem mennél egy sötét utcában, szemben pedig egy csapat részeg, biztonságban éreznéd magad. Míg egyedül nem hinném.

2016. nov. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!