Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolja azt csomó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja azt csomó férfi, hogy a nők felett áll?

Figyelt kérdés

Oké értem én hogy erőset stb... De egyértelműen nagyobb szükségük van ránk mint nekünk rájuk

1 nélkülünk nincs szex (kivéve ha meleg vagy biszex)

2 mi tudjuk lánnyal is csinálni mert a nők nagyrésze biszex (nem mindenki de sokan)

Stb...


2016. nov. 30. 20:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
90%

Én férfi vagyok, és nem gondolom így.

Napi szinten rendszeresen próbálok nők kedvében járni.

Felesleges azt méregetni hogy ki miben jobb, mindkét nemnek megvannak az előnyei, és hátrányai. Páran ezt viccesnek fogják találni, de én imádok nőknek alárendelődni. Pl lány ismerőseimet szoktam masszírozni, volt már olyan akinél takarítottam, és ha kér tőlem valamit egy lány akivel jóban vagyok nem szoktam nemet mondani. A vidámságukért, egy mosolyért nekem megéri felvenni a szolga szerepet :)

2016. nov. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Igen, mostmár nem csináljátok azt ami kényelmes (nyíltan nem, csak burkoltan) mert nem lehet, de itt a múltról volt szó, amikor te még a nők jogait is a férfiak munkájának tulajdonítottad, mikor köztudott, hogy még akadályozni is próbálták a nőket...

És attól mert nem vered félholtra a nődet a főtéren, még ne légy olyan büszke magadra. A minden pórusból áradó csendes, értelmes szavak mögé bújtatott hímsovinizmus ugyanolyan ártalmas, ha nem rosszabb. Én is ismerek sok rendes, okos férfit, aztán csakhamar feltör ám a felszínre a sok morzsa, hogy szerintük a nőnek hosszú haja kell legyen, muszáj gyereket szülnie, semmit sem tudhat jobban, a csalfa nő bűnös, de a csalfa férfi nem, vagy hogy hálásnak kéne lenni ha a férfi nem dug meg mindenki mást...

És amúgy a te női társaid minden nap hálát mondanak neked azért amiért nadrágot hordhatnak és vitatkozhatnak?

2016. nov. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Ha el akartuk volna nyomni mi, mint európai férfiak a női egyenjogúságra való törekvést, mi akadályozott volna meg?

Miért is ne legyek magamra büszke?

A nőkkel gyengéd, figyelmes és odaadó vagyok.

Aki hajlandó a szívébe fogadni annak mindenem odaadom. Ez tény.

Ahogy az is, hogy nem sokan voltak erre hajlandóak.

A nők sajátja hogy tagadják a vonzó külsőhöz való vonzalmukat, és befolyásoltságukat. férfiak ezt nem tagadják le. Egyszerűen átlag körüliként rengeteg energiát kell befektetnem, amíg egyáltalán meggondolják/meggondoljátok. Míg egy életképtelenebb, de jóképűbbnek pár szóra igent mondotok.

Ez nem panasz, csak a valóság szintén.

Köszönöm a dicséretet, vagyis azt a részt hogy értelmes és csendes.

Szerintem a másik fele inkább a te hozzáállásodat jellemzi.

A férfigyűlölet haladó szinten van nálad, írom ezt minden személyeskedés nélkül, egyszerűen a leírt dolgok alapján, amiket olvasok tőled.

Ezt a "morzsa" dolgot azért olvasd el külön légysziles.

Nem egy csalódott nő írása ez, aki azokban a férfiakban csalódott, akikben csak megbízott?

De azért reagálnék rá részben.

em kell hogy hosszú hajad legyen, elég ha jó érzed magad vele, és jól áll. A rövidet is lehet szépen hordani.

Ha nem is kötelező gyereket szülni, de ezt megértheted. Te talán ne szeretnél családot? Ha nem akarsz örökbe fogadni, másképp nem lehet, csak ha szülsz.

Ha nem szeretnél gyereket, az sokaknak probléma, és olyant érdemes keresni, aki szintén nem akar.

Tudhatsz jobban dolgokat. Pl borzasztó rossz vagyok földrajzból. Ha mondasz valami ilyesmit, én hiszek neked, mert nagyon alulmúlom az átlagot ebben.

Megintcsak az van hogy nagy egojú pasikkal találkoztál, akik nem merték beismerni, hogy nem tudnak mindent.

Ha egy nő félre dug valóban egy mocsok.De ugyanez igaz a férfire is. Csak szeretik ezt elsunnyogni De cserébe ha egy nő 25 évesen szűz, ő büszke lehet magára, a tartása miatt. Ha ugyanezt egy férfi teszi akkor egy pancser.

Tudod azt, hogy lettek jogok adva a nőknek is, pont úgy kell kezelni szerintem mint amikor adok neked egy szál virágot, vagy egy csokit.

Nem azért adom, hogy megköszönd, hanem mert úgy éreztem jónak.

(ha szeretnéd egyszer tényleg adok virágot, mondjuk rózsát, az szép.

Ne hidd, hogy lenézem a nőket.

Szerintem gyönyörű, lelkiekben erős, borzasztóan érzelmes és szeretetre méltó a nő. A nőiesség mint olyan pedig egy csoda. EGyszerűen imádni való.

Nem csak a szexualitásotok ami miatt szeretünk titeket, hanem az egész lényetek.

Személyesen én szeretem a hisztit is, a huncut mosolyokat, a gyengédségeteket, a figyelmességeteket, az illatotokat, mindeneteket ami olyan nüansz, ami a nőkhöz tartozik szerethető.

Ami benned már megvan, az a csalódottság és harag az sajnos pár pasi bűne. De azért nem szabadna elvesztened a hited bennünk.

2016. nov. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
"ne légy olyan büszke magadra" Ne is haragudj, de ezt nem te döntöd el. Amúgy pont te vagy az, aki lenézed a másik nemet, és egy kaptafa alá veszel mindenkit. Az meg, hogy itt pattogsz, az azt jelenti, hogy a saját gyengeségedet próbálod a másik nemre kivetíteni. Ha erre nem mondasz semmit azt jelenti, hogy igazam van, ha viszont még inkább elkezdesz pattogni, akkor meg annál inkább igazam lesz.
2016. nov. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"A minden pórusból áradó csendes, értelmes szavak mögé bújtatott hímsovinizmus"

Attól, hogy próbálsz választékosan fogalmazni, még nem lesz igazad. Áruld el, mégis melyik sorom árulkodott rejtett hímsovinizmusról? Miközben pont te vagy olyan szinten homály, hogy neked minden férfi egyforma, és te vagy az, aki maximálisan kapálózol és kétségbeesetten próbálod saját magadat mindenki más fölé emelni, aki férfi. Kvázi erről árulkodik minden sorod. Azt viszont áruld el, hogy hol volt az írásomban hímsovinizmusra utaló megnyilvánulás? Attól, hogy olyan buta vagy mint a föld, attól a többi nő még nem lesz az.

2016. nov. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ezt olvastad valahol vagy magadtól hordtad össze?
2016. dec. 1. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Az ilyen hülye pinákat küldeném ki a közel keletre. Ott aztán pattoghatna.
2016. dec. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!