Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolja azt csomó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja azt csomó férfi, hogy a nők felett áll?

Figyelt kérdés

Oké értem én hogy erőset stb... De egyértelműen nagyobb szükségük van ránk mint nekünk rájuk

1 nélkülünk nincs szex (kivéve ha meleg vagy biszex)

2 mi tudjuk lánnyal is csinálni mert a nők nagyrésze biszex (nem mindenki de sokan)

Stb...


2016. nov. 30. 20:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

A nők a legnagyobb veszélyben a férfiaktól vannak. Tehát te most arra vagy büszke, hogy állítólag el tudod hárítani azt a bajt amit ti magatok okoztatok. Egy csapat részeg meg téged is ugyanúgy elverne mint engem. Kutyák, tolvajok bárkit megtámadnak. Lehet, hogy te 50 kg vagy, de valószínáleg ugyanolyan átlag ember vagy, mint bárki más, nem egy állig felfegyverzett harcművész James Bond.

Engem eddig egyszer akartak bántani. Tudod kik? Férfiak. És tudod ki védett meg? A kutyám. Mikor akcióba lendül sírva rohantak el, hogy "jaj mi csak meg akartuk simogatni". Egy 13 kg-os példányról van szó... :)

2016. nov. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
*te nem 50 kg vagy
2016. nov. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
67%

Gondolj amit akarsz, én az igazat írtam le...

Mellesleg a férfiak ha már itt tartunk engedték meg, sőt, követelték ki, hogy legalább ezen a környéken ne legyetek ember alatti számba véve.

Hordhatsz nadrágot, dolgozhatsz, vitatkozhatsz férfival...

A világ egy jelentős részén nem így van.

Szerencsétlenségünkre sok nő elférfiasodott és úgy gondolja nincs szüksége férfira az életben.

Ami persze természete ellen való, és csodálkozik miért boldogtalan.

2016. nov. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

"amit ti magatok okoztatok"

Ezt az általánosítást... :D

2016. nov. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
24%

14. Nem, ez az, amikor az erőszak elkövetőjét ugyanúgy kezelik, mint az annak megakadályozóját.

Nem mint ha az erőszak olyan természetellenes lenne.

Másképp nem lehetnénk mint emberiség a bolygó uralkodó faja.

Csak az ember elleni erőszak a macerásabb dolog.

2016. nov. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

'Mellesleg a férfiak ha már itt tartunk engedték meg, sőt, követelték ki, hogy legalább ezen a környéken ne legyetek ember alatti számba véve.

Hordhatsz nadrágot, dolgozhatsz, vitatkozhatsz férfival... '



Ja persze, szerintem a férfiak két fűszálat nem tettek keresztbe, hogy a nőknek jobb legyen (wtf eleve miattuk volt nekik rossz), mert nekik úgy volt kényelmes. Még hátráltatták is őket. És ugye azért a seggedet nem kell megcsókolnom hatalmas hálám jeléül amiért nagy kegyesen megengedik, hogy hordhatok nadrágot????? xD Vicces vagy. Magasabbrendűnek képzelitek magatokat, aztán otthon meg életképtelenek vagytok, nem tudjátok ellátni magatokat és rendre nevelni, gyermeki szinte süllyedtek le a nő előtt, akitől elvárjátok, hogy gondozzon és gyengéden és türelmesen magyarázza meg, hogy miért kell a helyére tenni a szros gatyát meg a koszos edényeket.

Utolsó, engem még nő komolyan nem akart/tudott bántani, szóval nem hinném, hogy ez olyan nagy általánosítás. De szerintem ha statisztikákat nézük akkor is lesz benne valami.

2016. nov. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Milyen alapon kezelik ugyan úgy? Mert bizonyos esetekben mindkettőnek fütyköse van? Ennyire homály nem lehet valaki...
2016. nov. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
43%

'Másképp nem lehetnénk mint emberiség a bolygó uralkodó faja. '


És miért is olyan fontos, hogy azok legyünk? Tényleg baromi nagy dicsőség hogy megöltük a saját élőhelyünket és kegyetlenül lemészároltuk a többi élőlényt. Érdekes mód a növények és az állatok képesek minden túlzott erőszak nélkül egyensúlyban élni...

2016. nov. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
"amit ti magatok okoztatok". Nekem ez még mindig úgy hangzik, mint ha személy szerint én tehetnék róla, és az én felelősségem lenne az, amit egy teljesen idegen ember csinál, csak mert ő is éppen hím...
2016. nov. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

71%os, szerintem direkt csinálod a hülyét.

Ha azt csinálnánk ami nekünk kényelmes, akkor rabláncon lennél te is, ahogy az Iszlám nők. Nem is szólhatnál, amikor férfi van a közeledben és nem dönthetnéd el kihez menj feleségül.

Hogy miért is örülj az emberi világuralomnak?

Mert mondjuk nem kell félned hogy megesz egy medve szarvas,vaddisznó, róka vagy akármi.

Mert megteheted hogy férfi nélkül éled le az életed, aki (az eredeti recept szerint) meg kellene hogy védjen ezektől a halálmódoktól.

Nem tudom milyen férfiakat ismersz, de én ahogy még azért rengetegen rajtam kívül is önellátó vagyok.

Én főzök-sütök , én takarítok magamra és szolgának kell a nő, hanem társnak.

Majd ha lenyugszol az eddigi sérelmeidből és normális férfia közt keresgélsz, utólag visszagondolva a mostani szakaszodra, jót nevetsz majd magadon.(ismerek ilyet...)

2016. nov. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!