Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexmegvonással el tudnám ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexmegvonással el tudnám ezt érni (a férjemnél)?

Figyelt kérdés

Úgy egy szűk hónapja (kb.) megérett bennem az elhatározás, hogy gyermeket szeretnék. Nagyon. Szeretnék egy fiút/lányt (ez mindegy), aki a saját vérem s saját szellemem, akit gondolkodásra, jóságra, szépségre, az intelligencia és az élet tiszteletére nevelhetek... aki feltétel nélküli örömöt adhat majd az én szüleimnek is, akivel közös élményeink lehetnek.... hogyismondjam. Szavakkal nehéz leírni.


Ilyen viszont ebben a ki...ottul egyetlen életben csak egy lehetőség van... vagyis esetleg kettő-három - ugyebár annak megfelelően, hogy hány fiút/lányt tud valaki vállalni -; Lényeg, hogy iszonyú ritka, iszonyú szerencsés s megismételhetetlen lehetőség.

S racionális nőként tudom, hogy a világ halandóságában minden ilyen fontos, élvezetes s (így) egyszeri dolgot átkozottul meg kell fogni A LEGELEJÉTŐL, s nem engedni... S mindent megtenni annak érdekében, hogy 120(0)%-osan kihasználja minden lehetőségét, kiforgassa minden pozitív alternatív velejáróját az ember.


Tehát ahogy megerősödött bennem a vágy hogy legyen egy saját gyermekem (mostantól már mielőbb), úgy jött egy késztetés, egy ösztön arra is, hogy ezt a lehető, legjobb szexuális élménnyel kössem össze.

Az első szexuális élményeim óta (pedig eddig talán alig kétszer fordult elő velem valójában ez, így inkább a hiányából tudatosítottam) jöttem rá, hogy fétisem van a beleélvezésre; Így vágyam, hogy a megfoganntatás a lehető legerősebb, leghosszabb beleélvezéssel valósuljon meg. Olyan hosszan és olyan nagy tartalommal, amekkorával csak lehetséges. Mindez persze ösztönös, hogy a lehető legnagyobb ráhagyás által, a lehető legnagyobb eséllyel, minőséggel sikerüljön mindez.


Értelemszerűen erről nem szóltam a hitvesemnek - s úgyszintén a dolgok velejárója, hogy ne is szóljak -, de az a lépés tűnik logikusnak, hogy szexmegvonást alkalmazzak. Legalább pár hétig.

Erre mondjuk nem tudom, mi a legjobb módszer :/ Bár ott vannak rá az ismert közhelyes fogások, így pl. az esti migrének, a látszólag sok munka, rosszullétek színlelése, napi rutin átrendezése későbbi lefekvésekhez... esetleg kis elhidegülés... bár utóbbi már nyilván kicsit orosz-rulett. :/

De persze ha valakinek vannak erre kifinomultabb megoldásai, nyitott vagyok rá! =]


Pár hét (esetleg 1-2(-3) hónap) után meg, anélkül hogy a szervezkedést észrevenné, egy váratlan este gyertyafényes vacsorával várni, piros lenge ruhában, vaníliaillatú parfümmel/testápolóval, igényesen megválogatott afrodiziákumokkal, egyértelműsítő (de ugyanakkor finom) gesztusokkal... ezek ugyebár kinek ne jönnének be.

S ezáltal a szex is (remélhetőleg) feledhetetlen lesz, a puncimba élvezés pedig sokszoros. S a megvonás miatt talán kíván is majd annyira, hogy rövid időn belül másodszorra-harmadszorra-negyedszerre is telelőjjön.


Persze magam is kicsit furának érzem, hogy erre vágyom, de csak 1-1 pillanatra, mert szerintem ez az áldott állapotra vágyás miatt kézenfekvő, biztonságra/ráhagyásra hajló ösztön.


Meg valahol tudom, hogy ez kicsit alamuszi, orv lépés lenne a párommal szemben, de vágyom arra, hogy a megfoganntatással járó szex sokkal minőségibb, erősebb legyen és sokkal biztosabb, több, hosszabb, egyszóval termékenyebb punciba élvezéssel járjon. S mivel a várandósság/várandós állapotba ejtés egyedüli, páratlan, egyetlen kincs, élmény, ezért csak arra tudok ilyenkor gondolni, hogy "nehogymár, ennek a lehetőségét nem fogom a süllyesztőbe kidobni holmi etikai aggályok miatt".

Nyilván van, aki ezen megrökönyödik, de most komolyan végiggondolva : A pasi ezzel mit veszít? Igazából úgy nagyon semmit. Sőt... itt válik el, ha nem csak egy tulajdontárgy vagyok neki, ha nem csak testileg szeret, akkor elnézhető dolog kéne ez legyen, nemde?

Mert amúgy mondhatnám azt is, igazi célzat nélkül, hogy fáj a fejem, azt' lámpaoltás. Tán akkor is olyan alávaló szemét lenne az ember lánya?! ;)


Ti hogy gondoljátok? Hogy csinálnátok az egészet?

Vagy van valakinek ezzel kapcsolatosan tapasztalata? Meddig lenne érdemes a szexmegvonást alkalmazni? Max. meddig tüzelhető fel idő (várakoztatás) által a pasi?

Ill. szexmegvonás után érdemesebb este "elcsábítsam", vagy egy hétvégi reggel támadjam le az ágyban?


Elsősorban lányok válaszát, releváns ismereteit várnám ;) De moderáltabb férjek is írhatnak útmutató válaszokat.


Erkölcscsősz, hímsoviniszta, "a nő dolga hogy"... =( jellegű válaszoktól viszont nagyon-nagyon szépen kérem, kíméljetek! (Én sem bántottam senkit, Ti se támadjatok csak azért, "mert")


Előre is köszi! :]


2018. jan. 5. 23:25
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

"akkor azon a mindent elsöprő élmény estéjén kb 4-5 lökés után fog elélvezni, ami hatalmas élmény lesz mindkettőtöknek..."


És hol van az megírva, hogy azután a 4-5 lökés után vége is? o.O

Nem inkább pont az ellenkezője?! Azaz hogy több menetre számíthatnék? Na, pasik, azért ne adjátok ennyire a prűdet! ;)

Ha végre oda kerülne a sor - HA várnék -, akkor szerintem részéről is minimum, hogy 4-5× megrakjon. A szokásosnál rövidebb szünetekkel. ;)

2018. jan. 6. 09:30
 22/27 anonim ***** válasza:

Ha par napig nincs szex akkor kiverem, nem hiszem hogy a paros tobb hetig megtartoztatna magat...


Az elso gyerekkel kb. fel evig probalkoztunk mire megfogant, szoval ez nem olyan mint a kolaautomata hogy bedobod a penzt es kijon az ital...

2018. jan. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Először is kezdjük a legfontosabbal: A gyerek.

Ha nem beszéled meg vele, hogy te szeretnél a későbbiekben amikor már nem csak móka és kacagás lesz hanem vita és szenvedés, elképzelhető hogy a fejedhez vágja - csináld te te akartad. Nagyon fontos hogy egyetértsetek mindenben ami a nevelését illeti. Legyetek következetesek. A gyerek nem olyan dolog amit te vállalsz vagy magadnak szülöd. Az közös döntésnek kell hogy legyen. Későbbiekben egy önálló felnőttnek kell majd lennie az értékrendet meg kell tanulja, és ha egyedül vállalod jó eséllyel egyedül is kell majd végig csinálnod. NE hagyd ki a döntésből a párod. Pláne ne ha szereted, és nem csak donornak tartod.


A vágyak:

Na azokkal nincsen gond, mert hát miért ne lehetne olyan kérés hogy minél nagyobbat élvezzen akkor már a párod beléd. Ezt a részét abszolút megértem, imádom tele élvezni a párom punciát. Én imádom nézni is ahogy a szűkös kis nyílásból csordogál a többlet amit nem tud magában tartani.


Viszont, ha tényleg sok spermát szeretnél, akkor ki kell tapasztalnod hogyan tudod belőle vagy hát nála ezt elérni.

A személyes tapasztalatom az az hogy ha 2 napig nem élvezek el, esetleg még kicsit játszogatok is ezalatt magammal anélkül hogy "túlcsordulnék", akkor nagy és intenzív élmény az amikor a barátnőmbe élvezhetek és igen gyönyörű 5 másodperc alatt aztán kezdjük elölről bízva hogy ezúttal neki is jó legyen (most már van hogy megelőz). Az igazsághoz hozzá tartozik hogy én alapesetben élvezek minden reggel és este is, de legalább egyet minden nap. (Sajnos messze élek a barátnőmtől, és csak 2 hetente tudunk találkozni, de ez akkor sincs máshogy ha 1 hétig együtt vagyunk, csak akkor ő az élvezetem kiváltója és több mint napi 2 az átlag)

Lényeg a lényeg, a testem hozzá van szokva a termeléshez, és 2 nap elég hogy viszonylag soknak tűnő mennyiségem legyen.

Az élvezés nélküli játékkal is vigyázni kell, mert ha túlzásba viszitek, akkor fájni fognak a párod heréi és emiatt max egy lövés lesz, nem lesz az hogy jól fölpumpál mint egy úszómatracot.


Azt is érdemes tudnod hogy ha el tudod érni hogy többször is nagyokat élvezzen beléd, akkor hatalmas váladékos folt lesz majd alattatok - készülj fel rá.


Végülis a legfontosabb hogy átbeszéljétek hogy mit szeretnél, miért és hogyan. Aztán jöhet a párhónapnyi kísérletezgetés, gyakorlás - leírtak tesztelése, főpróba (elképzelhető sikeres találattal), aztán had szóljon élesbe.

Sok sikert.

2018. jan. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Már a gyerek fogantatásánal annyira hatalmas elvárások vannak, hogy csak sajnálni tudom a leendő gyereket. Ilyen maximalista szülővel felnőni rémálom.
2018. jan. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Biztos fordítva ülök a lovon, de mi szexelünk, ha megkívánjuk egymást. Ha akarunk gyereket védekezés nélkül, ha nem, akkor védekezve.

Tiszta lapokkal játszunk és mindkettőnk élvezetéről szólnak a szeretkezéseink, dugásaink.

Mellesleg ha a férjem mondvacsinált okok miatt hetekig vagy hónapokig nem szexelne velem és összevissza kamuzna, nagyon rosszul esne....

2018. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

te annyira beteg vagy, hogy nem is lenne szabad szaporodnod!!!!!

ez egy rakás marhaság, bő nyállal, önzőséggel, gyerekes gondolkozás, sunyiság. azt pláne nem értem, hogy miért is nem lehet erről beszélni a párodnak???? ha nem vagy vele őszinte minek is akarsz tőle gyereket?

elhidegülni?? szexet megvonni??? meg is érdemled, ha pont fordítva sül el, és esetleg másnál keresi amit tőled nem kap meg.

mellesleg ezt nőként írtam, te buta libuska.

2018. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

"És hol van az megírva, hogy azután a 4-5 lökés után vége is? o.O

Nem inkább pont az ellenkezője?!"


- Ezt te most komolyan kérdezed???

2018. jan. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!