Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti szoktatok szexmegvo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szoktatok szexmegvonással büntetni?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért?
2016. aug. 9. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sose csinálnék ilyet.
2016. aug. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%
Igen és általában csak akkor ha haragszom rá,mert olyankor kedvem sincs simogatni vagy puszilgatni
2016. aug. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Nem mert az nekem se lenne jó. Max nincs orál. ;)
2016. aug. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Ha felcseszi az agyam, nem hogy szex nincs, a kanapen is alszik.
2016. aug. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
azok a hülye pi.csák akik ilyen szánalmas húzásokkal tesznek még a lapátra feleslegesen rohadt gyorsan ajtón kívül találják magukat, majd a pasi talál helyettük valaki mást akinek hiányzik a tömögetés, a sok hülye meg azt hiszi hogy egyedül neki van pi.na a lába közt és azzal zsarolhatja a másikat, majd vonyítanak egy értelmes pasi után 30 évesen megereszkedve 1 gyerekkel egyedül.
2016. aug. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 icu75 ***** válasza:
76%
Nem mert ezzel magamat büntetném meg. Ezt azok a csajok csinálják akik nem élvezik a szexet,csak megjátsszák.
2016. aug. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A barátommal enyhébb bdsm kapcsolatban élünk, így igen, rendszeresen.

A miértnek számos oka van, egyrészt mert ő is szereti ezt másrészt meg így tudom a legjobban elérni amit szeretnék. Egy-két hét szexmegvonás után már kb bármit megtenne... Plusz ez egy olyan dolog ami kell ahhoz hogy mindig tudja hol a helye. Persze van, hogy egy veszekedés - sértődés miatt csinálom, de arra azért nem ez a megoldás, azt meg kell beszélni más módon. Persze, az évek során megtanulta, mire számíthat, ha megbánt valamivel...


Mondjuk sose csinálnám, ha nem látnám rajta h élvezi. Persze néha én jobban élvezem a következményeket mint ő, de ez más kérdés. Egy szubmisszív pasinak bejön az ilyesmi, egy domináns pasi esetén nyilván a kapcsolat végén jelentené.

De mindenki különbözik úgyhogy nem feltétlenül kell elítélni azt aki ilyet csinál, mert lehet h abban az adott kapcsolatban ennek van helye és jól működik.

2016. aug. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem szexmegvonás nem létezik, ezt csak kis hímsoviniszta kangörcsök találták ki.

Én legalábbis még nem igen találkoztam olyan nővel aki rettentően szexelni akar, de inkább összeszorítja a fogát és nemet mond a párjának.

Olyan van hogy a nő éppen valamiért egyáltalán nem akar szexelni (veszekedés, stressz, rossz hangulat), de ez nem szexmegvonás, és undorító az a pasi aki nem érti meg... A nők nem olyanok mint a férfiak, nekik szükségük van arra, hogy megfelelőek legyenek a körülmények.

2016. aug. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%

Nem !! :D

Most egy olyan, hogy összeveszünk, akkor ő félre megy csajozni vagy mii !?

Az intimitás két fél között! Nem egy játék. :D

2016. aug. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
Jaa és a #8!- assal értek egyet ! :D
2016. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!