Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van, akit szexmegvonással...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, akit szexmegvonással büntetnek otthon?

Figyelt kérdés
Ti merre szoktatok menni csajozni utána?

2015. máj. 26. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják mentális retardációnak.
2015. máj. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Ja...anyám...
2015. máj. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Régen megpróbáltam a barátommal. A gond csak annyi volt, hogy nem bírtam ki és muszáj voltam megkérni, hogy bocsásson meg.


Aztán rájöttem, hogy egy jó szex mellett mindent meg lehet beszélni.

2015. máj. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

mi ha összeveszünk is szexelünk egymással.


csak maximum utána otthagyjuk a másikat az ágyban, és hozzá se szólunk.

2015. máj. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
97%
Ha ügyes az ember mwgoldja , h rávegye a másikat...;)
2015. máj. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem következne be ilyen nálam, mert abban a pillanatban repülne a kishölgy a bőröndjével a 3,14csába. :P
2015. máj. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem, mert a páromat zavarná vibrátor berregése, miközben aludni akar. :-)


A viccet félretéve, én nő vagyok, de ha páromnak ilyen húzásai lennének, mi nem sokáig maradnánk együtt. És nem azért, mert ne lennék önellátó orgazmus szempontjából, hanem azért, mert nagyon éretlen dolognak tartom ezt a játszmázást ahelyett, hogy ha bármi problémánk, konfliktusunk van, akkor azt megbeszéljük.


De mikor jó pár férfitól (utoljára meg történetesen egy nőtől) olvastam itt ilyet, azért belegondoltam, hogy ha valaki ezzel "bünteti" a párját, annak mégis milyen üzenete van? Nekem kb. az, hogy a szex nem kölcsönös örömforrás és egymásra találás, hanem egy "szolgáltatás" egyik fél részéről, vagy eszköz arra, hogy a másikat "megnevelje", "jobb belátásra" bírja vagy rávegye valamire.


(És nyilván nem arra értem, amikor egy komolyabb veszekedés vagy konfliktus után, vagy megoldatlan érzelmi zűrök miatt az ember teste-lelke esetleg nem vágyik rá átmenetileg, amíg helyre nem áll a béke, hanem arra, amikor valaki ezt tudatosan használja a másik manipulálására, érzelmi zsarolására.)

2015. máj. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem büntettek még ezzel, bár ha ez előfordulna, akkor az két dolgot jelent 1, egy idiótával vagyok együtt 2, valamit nagyon sz"rul csinálok, hogy számára a lemondás sem jelent különösebb nehézséget.
2015. máj. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan ember, persze csak azt lehet így büntetni, aki hagyja magát. A szexmegvonás sajnos az a kategória amikor az adott fél fegyverként használja a szexualitását örömszerzés helyett. Aljas dolog nagyon!

Emberi jellemhiba. Vagy gonoszság, vagy ostobaság vezérli ,esetleg a kettő együtt. Ezek pedig váló okok egyenként is :))))


Aki ilyen helyzetben van annak tényleg csak egy tanácsom van, hogy ne hagyja ezt, nem engedheti meg magának senki, hogy uralkodjanak rajta. (nemtől,életkortól, és helyzettől függetlenül is)

2015. máj. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

kis éretlen hülye koromban (ami sajnos nem is volt olyan régen) én is próbálkoztam ezzel, csak annyi baj volt vele, hogy én nem bírtam ki :D szóval a barátomnak szerintem fel sem tűnt belőle semmi.


de egyébként hülyeség az egész, nem vezet sehova, és szolgáltatásszerűnek állítja be a szexet

2015. máj. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!