Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csinaljak? Nem akarom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Nem akarom a 72 oras tablettat bevenni. Inkabb ugy biznam a sorsra. Hogyha jon, akkor hagy jojjon a babam. Anyagiak okesak, otthon van 2 is nekem 2 orszagban, minden mas kaosz.

Figyelt kérdés

Elozo 2 honapban nem szedtem a tablettat, szoltam is neki, nem elvezett belem, de most se kezdtem el szedni es nem szoltam neki megint kulon, nem szokott amugy belemelvezni evente talan 3x-4x, viszont en most nem tudom miert de megis belemelvezett...


Nem mertem neki szolni egybol, nem akartam idegesiteni.

Most meg nem akarom bevenni azt a xart. Ugy szeretnek mar kisbabat, de az egesz olyan kavaros. Nekunk az anyagiak okesak, oneki kb. 100 millas vagyona van, en fiatalabb vagyok, de nekem is van par milliom es most inditok egy eleg jo vallalkozast, viszont ez nem rendes kapcsolat...


Imad, meg en is imadom ot. Neki van mar egy csaladja es a gyerekei miatt nem akar elvalni, a felesegevel nincs joban. Nem is nagyon alszanak egyutt, hajnalban ir nekem, kulon mennek nyaralni... A gyerekeirol kepet kuld, meg mesel rolunk, neha zavarba is jovok, nem hiszem hogy normal esetben az apa a baratnojevel beszeli meg hogy hogy nonek a fiai...


Most meg itt bombolok, tudom lehet nem is vagyok terhes, de nem akarom bevenni azt a tablettat... kisbabat szeretnek...


2014. okt. 3. 01:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Hajrá, de akkor majd ne sírj nagyon, ha lelép az embered.
2014. okt. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egyedul is fel tudnam nevelni, nem okozna gondot, csak nem szerettem volna apa nelkul gyereket.


Masreszrol viszont nem nagyon latok olyan ferfit akitol szeretnek gyereket... es nem akarok ven szingli no lenni, aki majd talan 40 evesen szul eloszor.

2014. okt. 3. 01:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Neked leginkább orvosra lenne szükséged! Rohadtúl életszerű egy terhesség vállalás és egy annyi lém van, most akarok egy válkalkozást beindítani!
2014. okt. 4. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hat inkabb en legyek anya, mint a sok kis hulye drogos vagy alkoholista felelotlen pitsa akiket megfektetnek es otthagynak, vagy siman az aki a semmire munka nelkul, zero haterrel vallal gyereket. Na azok meg a szentek ezen az oldalon, mert jaj hat, ha orokre varna sose lenne gyereke, meg nem kell a gyerekvallalashoz penz. Persze...Aztan ezek azok a gyerekek akiket sajnalva nez az emer az ovodaban hogy alultaplaltak, mosdatlanok es piszkosak a ruhaik.


Vallalkozas nelkul is "sok lem" van, szoval ellentetben a szokasos sztorival EN FEL TUDNEK NEVELNI EGY GYEREKET ANYAGI GONDOK NELKUL. Nem lenne megterhelo! Nem anyam nyakan laknek egy szobaban es nem ugy kene osszesporolni a penzt a pelenkara.


Amugy beveszem a tablettat. Nem akarok apa nelkul kisbabat, meg amugy is 3-5 gyereket szeretnek majd szoval ez egy komolyabb kapcsolat kell. Jo nagy csaladot szeretnek :) Tobbek kozott ezert is dolgozom, es probalok minel tobb havi bevetelt generalni.

2014. okt. 4. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!