Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kapcsolatban élő férfiak, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élő férfiak, ti végeztek önkielégítést? Ha igen, miért? Hány évesek vagytok? Hány éves a kapcsolat?

Figyelt kérdés
2018. jan. 5. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Szia bocsi h lànyként írok.

De szerintem minden egészséges férfi maszturbál függetlenűl attól hogy kapcsolatban van e vagy sem

Mi nők is szoktunk. Kapcsolatban is.

2018. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ígen, szoktam. 5 éves kapcs.
2018. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen (1 éve tart, a régi 4 évig tartott akkor is csináltam)

Nem gondolok semmire csak jól esik ha egyedül vagyok és unatkozok.

2018. jan. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok ez lemaradt bocsi! 28/F
2018. jan. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyilván ha mindennap szeretkezünk akkor nincs rá szükség, de ha úgy adódik, hogy egy hétig nem találkozunk akkor minden apróságra felizgulok és "muszáj".


23/F

2018. jan. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, persze. 52 éves vagyok. Még aktív szexuális életet élek, remek a szex, de szexuálisan túlfűtött vagyok, vágyom a fantáziálásra, elkalandozásra gondolatban, és tény, nagyon jól esik. A szeretkezést azonban nem pótolja, csak kiegészítés.
márc. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 53 éves férfi vagyok. Rendszeresen végzek önkielégítést, harmonikus szex kapcsolat mellett is. Leginkább feszültségoldás, fantáziálás okozta vágy kielégítése miatt. Jobb mint a megcsalás. 14 éves, boldog házasságban élek.
márc. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!