Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg annyira rossz szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyira rossz szűz fiúval, vagy ez csak tévképzet?

Figyelt kérdés
Tudom most sokan sokféle dolgot fognak írni. De csakis olyan lányok válasza érdekelne, akik voltak már szűz fiúval. Minden egyéb válasz lényegtelen. Érdekelne a jó és rósz tapasztalat is. Másképp azt is kérdezhetném. Ha visszamehetnél az időben, újra megtennéd vele?
2018. jan. 4. 14:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Meg még annyit ehhez, hogy 18-19 évesek mit írnak... Hiába szoptak már le biztos sok raj gyereket, de nem bíznék én abban, hogy tudnak jól szopni, csak azt hiszik magukról. A fiúk sem akarják a lányokat megbántani és nem fogják azt mondani, hogy szar vagy. Ha már csinálja a tudat miatt, akkor is tetszeni fog nekik. Az ismerőseim között is azt veszem észre, hogy vagy a tapasztalatlanság, vagy szimplán rossz technika miatt a fiúk 100x toleránsabbak a lányok fele mint fordítva. Akkor ki is a sekélyes?
2018. jan. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Na jó ez nem igaz hogy a nők menekülnek a szűz pasiktól ez baromság. Én szűz vagyok és szivesebben veszíteném el a szüzességem egy szűz fiúval mint egy olyan fiúval aki már volt valakivel. Mert legalább együtt lennénk bénák ha meg egy tapasztalt fiúval kéne lefeküdnöm az nem lenne annyira idilli meg olyan érzésem lenne mintha irányíganának. Szóval szűz lányoknak szűz fiúval szerintem nem rosz
2018. jan. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Látom, van itt mindenféle tapasztalat…

Nehéz erre szavakat találni…

Csak azt mondhatom, várom a további tapasztalatokat…

2018. jan. 4. 16:24
 14/17 anonim ***** válasza:

Nos én 20 évesen vesztettem el nem is olyan régen. Az egész úgy kezdődött hogy kicsit több lett mint barátság köztem és a leányzó között. Ő tudta, hogy én szűz vagyok viszont iszonyatosan belém volt esve(sajnos vagy nem sajnos csak ő érzett így irántam). Első pár alkalommal csak kiverte nekem és leszopott. És hogy ez miért volt jó? Mert első alkalommal egy óra smárolás után úgy felizgultam hogy szinte rögtön elsültem mikor elsőnek hozzám ért. De ez 2-3 alkalom után teljesen elmúlt, vagyis normálisan tudott dolgozni rajtam. Mikor lefeküdtünk elsőre igazából valahogy ösztönösen érzi szerintem mindenki a dolgokat, csináltam amit kell és majd másfél óra után ért véget az első menet. Ő többször is élvezett, szóval annyira rossz nem lehetett neki.


Szerintem itt elsősorban az a probléma hogy rossz lányoknál próbálkoztok. Mert egy csaj akit hétvégén szedsz fel egy szórakozóhelyen és felmegy hozzád valószinüleg azt szeretné ha jól megtömnék. És nem azzal foglalkozni hogy tanítgasson téged. Barátnőt kell szerezni, és őt nem fogja érdekelni hogy még szűz vagy, mert jó esetben nem is a dugással kezditek, és mire oda jutottok megszokod az érzést.


UI: Később mikor már belejöttem döbbentem rá hogy a csaj, aki rég nem volt szűz nagyon rossz az ágyban. Szóval hamar le is cseréltem. Biztos vagyok benne sok más nagyképű csaj is hasonló lehet az ágyban. Ha emiatt nem jön veled össze meg is érdemli.

2018. jan. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ez ezernyi dologtól függ. S a tudás nem csak direkt megtapasztalt gyakorlatból fakad. Olyan szűz fiú is van, aki már az egész elme ismeretét a zsebében tudja, e mellett profi elemző, akár képes érezni a másiknak rezgéseit is, így még tudattalan is jobb lesz a szexben, mint egy pár éves tapasztalattal rendelkező kezdő kamasz. És ugye még csak a fizikális oldalról közelítettük meg. Ha valaki átszellemült szeretetet tanúsít, nő legyen a talpán aki azt rossznak nevezni, mint teljes egész.

Annyi tapasztalatot mondanék most csupán, hogy egy ismerősöm aki sose csókolózott, "tanított" csókolózni egy lányt akinek már több komoly kapcsolata is volt, az első találkozójuknál, mikor másodjára csinálták.

Na hát elképzelve, hogy szexelnek.., mint amatőr egyik és mint a dolgok működésében nagyon tapasztalt, de szexben első tapasztaló... háát. igen. :DD

2018. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
33vagyok és szűz(a horoszkópom szerint),még nem volt probléma ebből.(lehet,csak nem akartak megbántani,ezért nem mondták)
2018. jan. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Ismét várnék még tapasztalatokat. olyan lányoktól, akik szűz fiúval voltak… és arról is írj, ha jó volt, ha rósz, azt is írd meg miért volt az…

Persze nem vagyok kíváncsi minden apró részletre…

Valójában csak az érdekel csalódtál vagy megtennéd –e újra, ha szűz fiúval hozna össze a sors.

2018. márc. 15. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!