Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg annyira rossz szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyira rossz szűz fiúval, vagy ez csak tévképzet?

Figyelt kérdés
Tudom most sokan sokféle dolgot fognak írni. De csakis olyan lányok válasza érdekelne, akik voltak már szűz fiúval. Minden egyéb válasz lényegtelen. Érdekelne a jó és rósz tapasztalat is. Másképp azt is kérdezhetném. Ha visszamehetnél az időben, újra megtennéd vele?
2018. jan. 4. 14:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már. Jó volt, megtenném újra.
2018. jan. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
...rósz...
2018. jan. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Soha nem kezdtem szűz fiúval.

Barátnőim igen, nem voltak jó véleménnyel. Idegeskedés, bénázás, korai magömlés, vagy épp nem állt fel.

2018. jan. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Egy kicsit változtatni akartam a kérdésen, de már nem sikerült.

Ahogy a hármas válaszoló is írta. Ne csak azt írd jó vagy rossz, azt kérném, írjátok meg azt is, (akár csak pár szóval), hogy MIÉRT volt, jó vagy rossz…

2018. jan. 4. 14:24
 5/17 anonim ***** válasza:
58%
Senki se akar szűzzel lefeküdni, akkor hogy tanuljon az a szerencsétlen? Ha nem lennétek önzők, akkor ti tanítanátok meg őt
2018. jan. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Voltam. Rossz volt.
2018. jan. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Igen ezt én is tapasztalom! Amit az 5 –öt mond, hogy: Senki se akar szűzzel lefeküdni, de állítom, hogy sok nő csak hírből hallott ilyesmit. És mert csupa rosszat hallani, amikor tényleg kerülne rá, akkor élből elutasítóak. Épp ezért érdekelne a valóság…

De az is írjátok meg: MIÉRT?

2018. jan. 4. 14:55
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
A prostikat leszámítva minden létező nő úgy rühelli a szűz pasikat, mint a veszedelem. Úgy menekülnek tőlük, mint egy gyilkos kór elől.
2018. jan. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
28%
Egyszer voltam sajnos. A húgycsövemet nyalta, azt hitte az a csikló vagy nem tudom. Szerencsére szex nem volt mert nem állt fel neki. Többet nem kezdenèk szűz sráccal 19/L
2018. jan. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%
Én 21 voltam amikor elvesztettem. A lány egy évvel volt idősebb. Én mondtam neki, hogy az vagyok, de a külsőm miatt nem akarta elhinni. Számára nagyon jó volt, tényleg teljesen ki volt, le is kellett állni, mert azt hittem már én is, hogy megfullad. De ez nem az én érdemem volt. Kizárólag ő lovagolt rajtam és úgy szorított, hogy csak félig állt fel. Kb. csak azért volt, mert annyira be volt rám indulva. Később sem voltam éppen túl jó, de ennek ellenére annyira nem voltam rossz, hogy elhiggye ő volt nekem az első. Ujjazásban viszont már elsőre sikerem volt. Mondta mindig, hogy az biztos, hogy a kézimunkám az verhetetlen. 1 évig voltunk együtt és kb 2-3 hónap volt, bár nem túl gyakori találkozás mellett, hogy összeszoktunk. Ennek lassan 10 éve. 5#-ös vagyok és azért meséltem most ezt el, hogy nem azért vagyok felháborodva, mert én is szűz vagyok, hanem mert gonosznak és önzőnek tartom ezt az általános női hozzáállást. Persze mit szólnának hozzá, ha a fiúk is így állnának hozzá a szűz lányokhoz. Akkor már mocskos disznók lennének
2018. jan. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!