Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A ferfi akivel neha szexelek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfi akivel neha szexelek gumi nelkul akarná mindig de rossz előérzetem van. Szerintetek jogosan?

Figyelt kérdés
En szandekosan nem szeretnek kapcsolatot vegzos egyetemista vagyok nem lenne ra időm. Vele már több mint fél éve ismerjük egymást es jópárszor lefeküdtünk de én mindig gumit kértem, viszont ő sokszor mondta hogy nélküle szeretné. DE már rengeteg egyéjszakás és szexkapcsolata volt és ő mondta hogy csak akkor használt gumit ha a csaj már szinte ráerőszakolta.
2018. jan. 3. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
attól függ, hogy a pasi kell neked jobban vagy a biztonság :D ha nem hajlik a gumira, akkor meg választanod kell
2018. jan. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Hát... Én nem kockáztatnék. Ki tudja összeszedett-e már valamit. Vagy mond meg neki hogy menjen el kivizsgálásra és ha minden oké mehet gumi nélkül. Bár.. ha nem csak veled van szexkapcsolata még így is kockázatos.
2018. jan. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%

Meg tudom érteni a pasit, én sem szeretem a gumit, de ha tényleg ilyen életmódot él, akkor azt hiszem már csak a kapcsolatai érdekében is illendő lenne gumit használni vagy legalább rendszeresen elmenni szűrésre.


Hozzátenném, hogy nálad sokkal elfoglaltabb helyzetben levő emberek is meg tudják oldani párkapcsolatban az ilyen dolgaikat. Persze a te döntésed és ha neked így kényelmes, hogy kielégíted a szexuális igényeidet, tedd, de csupán az, hogy végzős egyetemista vagy nem indok arra, hogy ne legyen normális párkapcsolatod. Ha valaki igazán szeret, tolerálja azt, hogy elfoglalt vagy. Nem fogsz az idők végezetéig végzős lenni és még ilyen elfoglalt időszakban is meg lehet oldani, hogy érzelmileg és szexuálisan is kielégíts valakit egy kapcsolatban. Tudom, mert voltam én is végzős egyetemista és volt olyan kapcsolatom is ahol a lány volt végzős egyetemista. Én ráadásul egyéni tanrenddel egy fél év alatt kettőt végeztem el, tehát marhára elfoglalt voltam, közben még dolgoztam is és volt párkapcsolatom.


A lényeg, hogy jobban tennéd ha ragaszkodnál a gumihoz ill. ha mégsem sikerül meggyőzni az illetőt és mégis őt választod, akkor legalább járj el rendszeresen szűrésre és ha lehet őt is hajtsd el.

2018. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
"ő mondta hogy csak akkor használt gumit ha a csaj már szinte ráerőszakolta" - itt a legjobb indok, hogy miért használj vele mindig gumit.
2018. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 4-esnél a pont.
2018. jan. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Számomra sokkal fontosabb mit akar a lány, tény hogy nagyon szeretem. Felhúzom azt a nyamvadt gumit és kész.


Ha tiszteletben tartana teljes mértékben nem is gondolkozna rajta.

2018. jan. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!