Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az rossz, ha annyira félek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az rossz, ha annyira félek a teherbeeséstől, hogy inkább 2 gumit húzok a barátom hímtagjára és még egy befőttes gumit is teszek rá a tövére, hogy még le se pöndörödjön?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót nem használhatok, a karikát nem bírom, spirálom még nem lehet... kicsit már mániákusnak érzem, amit teszek, de a párom eddig türelmes...

2016. ápr. 3. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 gumit húzol rá, nagyobb az esélye, hogy kilyukad, mert ugye dörzsölődik az anyag.
2016. ápr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Az egyesnek üzenem hogy mielőtt ezt írta belegondolhatott volna a fiú helyébe, ezentúl lehet egy pakk masculan lesz felhuzva szegénynek:D

Ám én 2 évig gumi nélkül voltam a bnommel, tabletta nélkül mert nem szedhetett. Nem lett gyerek, bár ha lett volna azt se bánnám:)

2016. ápr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyan, egyáltalán nem gáz, bár én a magam részéről, ha ilyen csajom lenne, inkább kiverném magamnak.
2016. ápr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

tegyél rá celofánt, meg tartósítószert is!

Nehogy már bevegyétek ezt a nagy kamut!

2016. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vágd le neki és úgy használd,az a legbiztosabb;)
2016. ápr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tobb gumit nem akarok rahuzni szegenyre, nem erezne semmit... tudom kicsit maradi modszer, de olvastam, hogy regen az ovszer moshato volt es masszivabb es kecskebelbol keszult! Ilyet lehet ma meg kapni?
2016. ápr. 3. 22:40
 7/9 anonim ***** válasza:
OMG, te ne szexelj inkább...
2016. ápr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te nem vagy normalis 😰
2016. ápr. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10%

Elárulom kedves kérdező, hogy már egy gumitól sem érez semmit.

Jobban jár ha kiveri...

2016. ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!