Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A pharmatexről miért mondják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pharmatexről miért mondják hogy nem biztonságos, ha a pearl indexe egyáltalán nem rossz?

Figyelt kérdés

2016. febr. 14. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Vesd össze a többivel, illetve kérdezz meg egy pár nőgyógyászt, illetve nézz utána, hogy miért is született meg a "Pharmatex bébi" elnevezés!:)
2016. febr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Sokan azt hazudják abortusz előtt, hogy ezzel védekeztek.

Azt nem akarják mégse bevallani, hogy nem hitték el, hogy teherbe fognak esni, ha nem védekeznek...

Vagy hogy megszakítással "védekeztek".


A másik buktatója a dolognak, hogy igenis ki kell várni, míg feloldódik, ha benyomják, aztán két perc múlva már kufircolnak, akkor tényleg nem fog sokat hatni.


Ha valaki úgy használja, ahogy kell, nem okoz gondot.


Pl. én évek óta használom mindenféle "baleset" nélkül. Egyébként tisztában vagyok vele, hogy nincs 100%-osan biztonságos módszer, de ha besikerül, akkor megtartjuk, sőt még csak nem is búslakodnék. Elvégre házasok vagyunk.


Tabletta mellett is sok baba besikeredik, mégsem paráznak a csajok, hogy kiló számra falják a hormonokat.

2016. febr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hja, pont az, hogy tabi mellett is van terhesség, mégis sokan szedik. A többi iszonyú mellékhatásról meg ne is beszéljünk.... sztem naptárazással pl nem rossz kombó.
2016. febr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is meg vagyok döbbenve teljesen. Régen használtuk és nem lettem mellette terhes, pedig én aztán nagyon termékeny vagyok. A nagyobbik egy óvatlan alkalomból lett, a kisebbik megszakítás mellett. Viszont amikor ezzel védekeztünk, nem lettem terhes. És nem hiszem hogy azért, mert terméketlenek vagyunk. :) Most megint gondolkozunk azon, hogy visszaváltunk erre, de annyi rosszat olvasok, hogy már belém beszélik. Én sem hiszem el, hogy megfelelő használat mellett ENNYIEN esnek tőle teherbe. Na meg ugye a rossz tapasztalatokat írják meg általában. Akinek nincs gondja, az ritkán ír fórumokra. Sokan meg nem is használták, csak mivel olvassák hogy rossz, azt adják tovább. :)
2016. febr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 orsyka1991 válasza:

Párommal szeretünk "igazán" együtt lenni, mostmár hogy szinte mindenünk megvan úgy döntöttünk, hogy jöhet a baba :) Előtte 2.5 évig Pharmatexel védekeztünk és nem lettem terhes.


25N

2016. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!