Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lehet ez? Rossz méretű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ez? Rossz méretű a gumi?

Figyelt kérdés
Barátommal most jutottunk el odáig, hogy akkor szexelünk. Nekem nem ő az első, de neki én igen. Minden tök jól ment, amíg fel nem került a gumi, egyszerűen utána már nem állt fel neki. Azt úgy annyiba hagytuk akkor, hogy majd legközelebb. Legközelebb végülis a nagy szenvedélyben elsőnek nem használtunk gumit és úgy minden tökéletesen ment, de a másodiknál a guminál újra ott volt a próbléma. Lehetséges, hogy a sima méretű gumi, amit csak úgy vettem egy hipermarketben nem jó neki? Eddig is ezt használtam és sosem volt vele gond, de alapból rengeteget szenvedtünk mire felhúztuk (pedig eddig mindig megoldottam, tehát nem is az van, hogy tapasztalatnélkül bénáznánk).

2017. febr. 7. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Lehet hogy nagyon szorította ha szenvedtetek hogy felrakjátok.

2. nincs hozzászokva hogy valami nyomja a farkát. Majd hozzászokik.


Sajnos nálam is ez volt sokáig. ehhez idő kell és vagy márka csere.

2017. febr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valoszinuleg, akkor szoritotta. Esetleg milyet lenne erdemes venni, ami talan nagyobb meretu kicsit?
2017. febr. 7. 14:50
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Általában nem a gumi a baj.
2017. febr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát attól függ hogy mit használtatok eddig. Nekem a masculan vált be.
2017. febr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A gumi visszavesz az érzésből amit mással kell pótolni (szenvedély, szeretet, odaadás, fantázi, bármi...). Ha ez a más nem elég erős akkor gumival nehezebb meredezni.
2017. febr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

#5 írja jól. Persze abban egyetértünk, hogy más gumiban és tompítja az érzéseket, ami lehet ilyen hatással, de ha a szenvedély megvan, akkor azzal ez ellensúlyozható.

Első alkalommal meg amúgyis sokaknak nem jön össze, szóval szerintem ezzel nincs gond, pár alkalom és minden rendben lesz. Az a baj, hogy anélkül minden oké, viszont valószínüleg mivel nincs meg a megfelelő inger, mikor abbahagyjátok és felhúzza, az még jobban elvesz az élményből.

2017. febr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!