Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szolnatok ferfiak, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnatok ferfiak, ha leszolitana egy csinos lany?

Figyelt kérdés

gyakran elofordul velem hogy megyek az utcan, plazaban es szembejon egy helyes ferfi, akivel nagyon szivesen egyutt toltenek egy ejszakat


nem szeretnek parkapcsolatot vagy semmi komoly dolgot, csak jol erezni magam

szoval mit szolnatok ti ferfiak, ha leszolitana egy csinos lany ezzel?


milyen "szoveg" lenne, amit nem vennetek tolakodasnak?


hozzateszem, hogy a kulsommel nincs baj, 168cm magas vagyok, 48kg, szep nagy formas mell, szep arc, hosszu haj, semmi tetovalt szemoldok vagy kozonseges kulso


netes oldalakon probalok ismerkedni, de a kinalat nem a legjobb... pedig a "valodi" eletben sok helyes pasit latok

25 eves vagyok


2017. dec. 14. 21:16
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
kamu
2018. jan. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Ha már kérdeztél, én válaszolok :)

Nálam nem kell annyira nyomulósnak lenni. Az nem nőies. Elég, ha leszólítasz valami ürüggyel és beszélgetést kezdeményezel (pl. egy plázában megszólítasz, hogy "nemtudod véletlenül hol van az xy bolt?" ...és utána elkezdesz csacsogni, hogy elég ritkán jársz errefelé és sosem ismered ki magad a környéken bla-bla-bla ...és közben azért küldöd a jeleket, hogy bejövök (egyenesen a szemembe nézel és rámvillantod a ragyogó mosolyod). Ha tetszel, úgyis mondani fogom, hogy üljünk be egy kávéra, vagy találkozzunk valamikor. Ha csak alkalmi dolgot akarsz, akkor meg egyszerűen csak mondd azt a randimeghívásra, hogy "ha gondolod felmehetünk akár hozzád/hozzám vagy találkozhatunk nálam/nálad" ...és közben sejtelmesen mosolyogj. Többre nincs szükség :)

2018. jan. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
...ja ha esetleg túl balfék lennék éppen és nem venném a lapot (mert mondjuk túlságosan elmerültem a gondolataimban) és nemkapcsolnék, hogy te most tulajdonképpen ismerkedni akarsz ...de azt látnád rajtam azért, hogy bejössz nekem, akkor éppenséggel bedobhatod te is, hogy nincs-e kedvem meginni egy kávét :)
2018. jan. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Egyébként ha akarsz, velem gyakorolhatsz. Szembejössz, leszólítasz, ha nem röhögök jó a duma. Ha igen, akkor nekifutsz még1x ...okés, utána meghívlak egy kávéra :DD

Csak vicceltem :D Nem akarsz neten ismerkedni, illetve annyira én sem szeretek. Én is jobban szeretem az élő találkozás varázsát.

2018. jan. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

koszonom Chunky :-))

ez forditott esetben elofordul tobbszor is de sosem olyanok szolitanak le akik nekem is szimpatikusak

szerintem az akit en leszolitanek azt gondolja tul idos lenne hozzam, biztos eselytelen.. .pedig nekem tetszenek az idos sarmos ferfiak.


mikor tomegkozlekedessel jartam egyszerubb volt ilyen szempontbol, akkor tobb lehetosegem volt buszon, metron, varakozas kozben szoba elegyedni a masikkal

2018. jan. 22. 18:21
 36/39 anonim ***** válasza:
Nana én 40 vagyok :D A végén elkezdem rosszul érezni magam, hogy nem jöttél még velem szembe. Viccet féltetéve így már tényleg nehezebb dolgod van. Ez a korosztály már ritka állatfajta, ugyanúgy, mint a 30 feletti csinos nők. Ráadásul sokszor már csak konstatálják magukban, ha egy fiatal lány rájuk mosolyog, hogy “na még mindig jó pasi vagyok” ...de már nem éreznek késztetést, hogy mindegyikre rárepüljenek. Neten ugyan sok ilyen korú pasi keres szeretőt, de azoknak jórésze tényleg lúzer.
2018. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

valoban rengeteg 40-es pasas keres szeretot az interneten

de neten kivul nem tapasztalom hogy vevok lennenek az ismerkedesre egy fiatal lannyal

2018. jan. 22. 19:13
 38/39 anonim ***** válasza:

Hát igen azért azt számításba kell venni, hogy a 40-es jópasik jórésze vagy foglalt, vagy a saját neméhez vonzódik :D

...szóval lehet, hogy kissé rámenősebbnek kell lenni. Legalább odáig, hogy megisztok együtt egy kávét. De miért nem válogatsz a fiatalabb jópasik között? Azokból valsz. több a facér (és a szórakozóhelyeken is több van belőlük).

2018. jan. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
A neten miért nem lenne jó 40-est találni?
2018. jan. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!