Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy hétköznapi embernek van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hétköznapi embernek van esélye ilyen nőre? Milyen pasi illik leginkább hozzá?

Figyelt kérdés

[link]

Szigorúan megnézni a többi képét és a videóit is! Illetve ne gyertek az ilyen gold digger féle jelzőkkel, mert fitneszmodell és nem úgy tűnik mintha egy eltartott pi**a lenne. Arra lennék kíváncsi, hogy a hétköznapi nők között ismertek-e hasonló adottságút és ha igen, akkor milyen pasija van. Szerintem ő testesíti meg a 9,5-10/10-es kategóriát, mert elképesztő teste van, de a feje is simán a dögös/erotikus kategória. Ha arcra egy hamvasabb/érzékibb széplány kaliber lenne, akkor lenne szerintem 10/10. Borzasztóan irigylem az olyan pasikat, akik ilyen természetes gyönyörű mellekkel és formás idomokkal érintkezhetnek nap, mint nap.



2017. dec. 5. 19:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a személyiségét nem ismerjük, ezért senki nem fogja neked megmondani, hogy milyen férfi illik hozzá. Ahogy te se fogsz soha értelmes nőt találni, ha mellméret alapján akarsz valakivel összejönni.
2017. dec. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%

Hát, az a mell minden, csak nem természetes. Ahogy a szája sem.

Persze ezzel nincs semmi baj, de azért ne állítsuk be úgy, mintha ez lenne az alap manapság. Egy vagyonban lehet a külseje, ha gold digger, ha nem.

Amugy szintén fitness modell pasi illene hozzá, de ugye az ember nem az alapján válogat, hogy mások mit gondolnak, ki illik hozzá.

2017. dec. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Valamennyi képét megnéztem és el kell szomorítsalak, de mű mellei vannak, kacsa szája.

Nekem van egy férfi fitnesz modell(akármicsoda) ismerősöm és neki ilyen kategóriás a barátnője. Gondolom ők is egymásközt szaporodnak. Ha ilyen csajt akarsz, akkor neked is be kell lépned ebbe a világba.

2017. dec. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
49%
Az ilyen nők nem hétköznapi pasikat szoktak keresni, hanem élő ATM-eket, mint pl a nemzet pocokja. Persze mindenki hallott már arról, hogy hasonló nők nem olyan pasikat keresnek, csak mutatni nem igazán tudnak ilyet :\
2017. dec. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Azert ez a no a termeszetestol tavol all.

Valoszinuleg hasonlo fitnesz akarmi pasi kerulhet a kozelebe.

2017. dec. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szemtől lefelé mű és csúnya is. Komolyan gondolom. Majd nézzük már meg őt 20 év múlva.
2017. dec. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem jön be. Nincs bajom a fitnesszmodellekkel, de ez a csaj zömök, a melle és a szája is mű. Azon a videón, ahol fotózzák, nagyon látszanak a torz arányai.


Arról nem is beszélve, hogy felöltözve kb hóember alakja lehet, nagyon széles fent és lent is.


Nem a típusom.


A saját közegében ismerkedik.

2017. dec. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
kifizeted és viheted
2017. dec. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem nem tetszik.
2017. dec. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi, mert a hétköznapi ember normális s természetes, ahogyan igényei is.

E maca meg mű, mint a megasz@rok rusnya magdival akár...

2017. dec. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!