Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szolnatok ferfiak, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnatok ferfiak, ha leszolitana egy csinos lany?

Figyelt kérdés

gyakran elofordul velem hogy megyek az utcan, plazaban es szembejon egy helyes ferfi, akivel nagyon szivesen egyutt toltenek egy ejszakat


nem szeretnek parkapcsolatot vagy semmi komoly dolgot, csak jol erezni magam

szoval mit szolnatok ti ferfiak, ha leszolitana egy csinos lany ezzel?


milyen "szoveg" lenne, amit nem vennetek tolakodasnak?


hozzateszem, hogy a kulsommel nincs baj, 168cm magas vagyok, 48kg, szep nagy formas mell, szep arc, hosszu haj, semmi tetovalt szemoldok vagy kozonseges kulso


netes oldalakon probalok ismerkedni, de a kinalat nem a legjobb... pedig a "valodi" eletben sok helyes pasit latok

25 eves vagyok


2017. dec. 14. 21:16
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Közvetlen ember vagyok.

Meglepődnék de nem mutatnám ki semmilyen módon.

Engem sajnos még sosem szólított le egy lány sem ilyen szándékkal.

Mondjuk 168 cm-mel nem lenne nálam esélyed, sem nagy mellekkel...

175 cm az alsó mérce. :)

2018. jan. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Az ilyen kamus kisfiúk miért nincsenek örökre kitiltva innen?!
2018. jan. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

Semmit.

Ha megnyerő lenne a stílusa, nem lenne tolakodó, hanem kedves lenne, elbeszélgetnénk, akár később is találkoznánk, a többi meg kiderülne majd.

2018. jan. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Én 193 centi vagyok és 98 kiló ...és habár megnéznek a lányok az utcán, meg mosolyognak, egyik sem jutott el még odáig, hogy csak úgy odajöjjön, hogy legyen valami ungabunga ...mindenki azt várja, hogy én lépjek.
2018. jan. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

nem probaltam ki, nem szolitottam le senkit mert nem tudom mivel

mivel nyissak ??

utolsotol kerdezem ... mindenki azt varja hogy te nyiss, de mivel nyithatna a masik?


" Szia. Ismerjuk egymast? Nem? Szivesen megismernelek.."

ez jo lehet?

2018. jan. 22. 15:51
 26/39 anonim ***** válasza:

Nő ként mindegy mit mondasz, ha bejössz az illetőnek.

Mondjuk az én esetemben nem mindegy, de a kiéhezett majmoknak mindegy csak tedd szét a lábaid neki.

2018. jan. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

nagyon közönséges, ha egyből ilyennel nyitsz, hogy töltsük együtt az estét


nekem az kell, hogy én vadászhassak, szóval ez így nálam esélytelen. Pedig én se nézek ki rosszul, de ennek megvan a rituáléja és csak így belecsapni a közepébe taszító számomra

2018. jan. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
40+, független, egészséges pasi vagyok. Jöhetnél velem szemben! Kölcsönös szimpátia esetén nem zárkoznék el egy újabb ismeretség elöl! 😃
2018. jan. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Én a helyedben szimplán elérhetőséget kérnék. Mármint most belegondolok, hogy engem nagyon sok helyes srác szólított le, és igazából csak kevéssel volt egyből utána valami. Megbeszéltünk egy találkozót. Most eleve, ha elkéred a számát, akkor sejtheti, hogy nem csak barátkozni akarsz. Ha tetszettél neki, akkor úgyis igent fog mondani. Beültök egy helyre, beszélgettek picit, aztán valamelyikőtökhöz felmentek, ha úgy alakul, de miért ne alakulna úgy? Egy ilyen szituáció eleve tök izgalmas. Egyből magadhoz vinni szerintem nem tanácsos. Sok sikert! Bár remélem, hogy nem családos emberrel fekszel le, mert tudom, milyen mikor a szüleid megcsalás miatt mennek szét, és ocsmány dolognak tartom a harmadik fél részéről is.
2018. jan. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Ha tetszik elviszem egy körre. Ha nem tetszik, nem érdekel.
2018. jan. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!