Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szolnatok ferfiak, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnatok ferfiak, ha leszolitana egy csinos lany?

Figyelt kérdés

gyakran elofordul velem hogy megyek az utcan, plazaban es szembejon egy helyes ferfi, akivel nagyon szivesen egyutt toltenek egy ejszakat


nem szeretnek parkapcsolatot vagy semmi komoly dolgot, csak jol erezni magam

szoval mit szolnatok ti ferfiak, ha leszolitana egy csinos lany ezzel?


milyen "szoveg" lenne, amit nem vennetek tolakodasnak?


hozzateszem, hogy a kulsommel nincs baj, 168cm magas vagyok, 48kg, szep nagy formas mell, szep arc, hosszu haj, semmi tetovalt szemoldok vagy kozonseges kulso


netes oldalakon probalok ismerkedni, de a kinalat nem a legjobb... pedig a "valodi" eletben sok helyes pasit latok

25 eves vagyok


2017. dec. 14. 21:16
1 2 3 4
 11/39 RRR ***** válasza:
100%

ne ilyen nyíltan egyből...

amúgy valóban a veled folytatott beszélgetés lenne a mérvadó,hogy lesz vagy se folytatás

2017. dec. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Valaki elhiszi ezt a kamu sz#rt?
2017. dec. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 RRR ***** válasza:
100%

mindenki!

éljen a mese:D

..

2017. dec. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem leszólítanál akkor először azt hinném hogy csak a kutyámmal akarsz ismerkedni, mert néha hihetetlen hogy van olyan igen is csinos lány aki a vakot is embernek nézi, de ha leszólítanál, akkor, először is gondolom meginnánk valamit, aztán megkérdezném tőled hogy ismered-e Ricardo Arjonát és hogy tudod-e hogy melyik regényben szerepelt Francia Guiana :) aztán lenne ami lenne :)
2017. dec. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

holnap kiprobalom, meglatjuk mi lesz

aztan ha gondoljatok megosztom a tapasztalatokat

2017. dec. 15. 00:29
 16/39 anonim ***** válasza:
100%

Jöhetnél velem szembe!

Vagy írj itt! Akkor gyorsabb a dolog.

40+/F.

2017. dec. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
Fognálak, a vállamra kapnálak, elszaladnék veled egy bozótba, azt' megdugnálak.
2017. dec. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

engem általános kérdésekkel szoktak leszólítani, mint "bocs, merre van blabla" vagy "lemerült a telefonom, nem lehetne blabla?"

Az ilyenekkel el lehet kezdeni.

2017. dec. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

Írj nekem. :P


Egyébként jólesne, és előszöt egy délutánt, aztán meg akár egy napot hétvégén is tölthetnénk együtt, ha jól érezzük magunkat. A többi meg majd úgyis alakul.

2017. dec. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

Na kipróbáltad?

Amúgy bejönne.

2017. dec. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!