Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostigyűlölők! Mivel indokolj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostigyűlölők! Mivel indokoljátok az utálatotokat?

Figyelt kérdés

2017. dec. 4. 18:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
39%
Én nem utálom őket. Szolgáltatást nyújtanak, amire szükség van. (Más dolog, hogy személy szerint nem venném igénybe.)
2017. dec. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
52%

#19

Öreg, ez a te oltári bagy bal.ffságod.


Mégis ki az az idióta, aki azért fizet egy prostinak (előre), hogy kísérgesse bárhová is? :D Főleg ha nem vagy lóvés vén fószer, aki tudja is kezelni a prostikat.


A helyében én is leléptem volna, ilyen palimádártól... Te barátom egy lúzer vagy, lerítt rólad, ezért kúrt át.


Aki rendesen felmegy lakásra, betartja a szabályokat és megd..gja a csajt... az azt kapja amit kért általában..., vagy ajtóból visszafordulhat még ha egy Jimmy arcú nőférfi nyitja ki.


Egyébként a feljelentés nevetséges, mivel a rendőrség nem foglalkozik adóügyekkel. Legalább nézz már utána ember :D rendőrségen NEM lehet valakit feljelenteni számlaadás hiánya miatt.


Illetve megnézem én azt a rendőrt, akinél feljelentést teszel, mert lekoccant a lány :"DD


A hét...dehogyis, a hónap legbalf..szabb dolgozója cím a tiéd :Dd

2017. dec. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
22%

#19 te hülye vagy, mint a seggem kifordítva. Már hogy adna számlát bármelyik? Illegális idehaza prostizni is meg, csinálni is. Annak örülj, ha nem ütöd meg a bokád :D

31/f

2017. dec. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

20-as! 13 vagyok.

Igen, van ilyen is, de az is kisebbségben van. 2 volt ilyen az elmúlt tizen akárhány évben. Nem is járok hozzájuk. Az kb 1-2%-a a teljes szakmának. Ilyen arányban a teljes népességben megtalálhatók tolvajok. Mostanában van 2-3 akikkel találkozom és ennyi.


18: Nem mindenki talál munkát. Fiatalon általában azért szülnek, mert

- az akkori pasijukkal jól megvannak, utána meg kettéválnak az útjaik

- nem akarnak abortuszt, mert azt is gyilkosságnak tartják,

- esetleg pont azért mert fitalok és nem látják még át, hogy milyen következményei vannak, mivel jár a gyereknevelés.


Igen. Lehet, hogy néhányak hibáznak a korai gyerekvállalással, de azt tuti nem bánják meg soha, hogy megszülték, ha ránéznek.


17-es: Mitől gusztusos vagy gusztustalan egy nő? Illetve mitől vagy benne biztos, hogy betegségeket terjesztenek? A szerinted gusztusos nő, aki nem vallja be, hogy 20-30 vagy több pasival feküdt le előtted, csak 3-4 -et, az is ugyanúgy elkaphatott korábban bármilyen kórságot.

Pontos példa vagy a tudatlanságra. Vagy csak troll vagy. :)


Ezért is mondtam, hogy egy ilyen fórumon korlátozottak a rávilágítási lehetőségek, nem mindenki tudja/akarja itt írásba önteni a véleménye részleteit.

2017. dec. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Irigykednek rájuk,hogy őket nem érdeklik a társadalmi vélemények,pl,hogy lenézik őket.

Illetve,hogy van bátorságuk és gusztusuk ilyen munkát fizetni.

Általában azt tapasztaltam,hogy azok utálják őket legjobban,akik valami sz-r melót végeznek,kevés pénzért.


Nekem semmi bajom velük.Mindenki maga rendelkezik a teste felett.Nem nézem le,semmivel sem alávalóbb meló,mint bármi más,csak kevesen képesek rá.


Azokat viszont totál hülyének tartom,akik azért árulják a testüket,hogy pl megvegyenek valami aktuális kacatot.

Van egy ismerősöm,aki ha nem is kimondottan prosti,de táncol valami éjszakai szórakozóhelyen,de még a kiskutyájának is playboyból vannak a ruhái:)


Hát,ezért tényleg nem éri meg ezt dolgozni.

Megélhetésért,lakásért,tartalékképzésért abszolút érthető.

2017. dec. 5. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

“#19 te hülye vagy, mint a seggem kifordítva. Már hogy adna számlát bármelyik? Illegális idehaza prostizni is meg, csinálni is. Annak örülj, ha nem ütöd meg a bokád :D ”


Sem szexuális szolgáltatást nyújtani, sem azt igénybevenni nem illegális Magyarországon.

2017. dec. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én a politikusokat és a sztárocskákat,celebeket utálom nem a prostikat.
2017. dec. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!