Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostigyűlölők! Mivel indokolj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostigyűlölők! Mivel indokoljátok az utálatotokat?

Figyelt kérdés

2017. dec. 4. 18:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
26%

Amiért utáljuk a lusta dögöket :D

Meg amiért nem nyúlkálunk bele nyilvános sloziba se :D

2017. dec. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Ramone ***** válasza:
19%

Mert szánalmas az hogy valaki pènzt csinál abból ami elvileg egy kapcsolat beteljesedèse

Árulja a testét mint egy kirakat kellèk az út szélén

Vinnyog meg sajnáltatja magát mert büdös neki a munka ezért inkább kvának áll... Az emberiség legalja azok a nők és férfiak

2017. dec. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
75%

1. Nincs rá pénzük

2. Így élik meg alapból is meglévő nőutálatukat

3. Nem szorult beléjük semmi empátia

2017. dec. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

"Mert szánalmas az hogy valaki pènzt csinál abból ami elvileg egy kapcsolat beteljesedèse

Árulja a testét mint egy kirakat kellèk az út szélén

Vinnyog meg sajnáltatja magát mert büdös neki a munka ezért inkább kvának áll... Az emberiség legalja azok a nők és férfiak"


Te itt szánalomról beszélsz, de a kérdés azokhoz szól, akik utálatot éreznek.

2017. dec. 4. 19:08
 5/27 A kérdező kommentje:
Ja, kort és nemet is kérek a válaszokhoz, köszönöm!
2017. dec. 4. 19:09
 6/27 Ramone ***** válasza:
20%
Utálom őket kortól és nemtől függetlenül :D
2017. dec. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
83%
Amíg lószar van, veréb is lesz. Ha nem lenne, aki igénybe veszi a szolgáltatásaikat, nem csinálnák.
2017. dec. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

#7 Ezer légy nem tévedhet :D

-Kérem az a nő az emeleten nem szőke hanem fekete.

-Menjen fel mondom hogy szőke!Hess legyek..

2017. dec. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
2%

Én elmondom, miért utálom őket. Nem járok prostihoz, nem fizetnék szexért. Egyszer úgy volt, h felkértem egy ilyen nőt, kísérjen el valahova (elkísérés, szóval szex nélkül). A megbeszéltek szerint találkoztunk. Előre kellett fizetni, persze számlát nem adott. Aztán elindultunk, és az első adandó alkalomnál eltűnt. Próbáltam hívni telefonján, nem vette fel, majd le is tiltotta a számom.

Ha mondjuk nem voltam szimpatikus neki, megmondhatta volna. De nem hiszem, mert nem vagyok se visszataszító, se hasonló, és semmi olyanról nem is volt szó, h egyáltalán hozzá kéne érnünk egymáshoz.

Ennyire erről. Ez mondjuk nem olyan nagyon régen történt, rendőrségi bejelentés lesz, mert számlát nem kaptam.

És ne mondja senki, h ez munka. Ha bárki mást megkérek bármire pénzért, nem így mennek a dolgok. Azt a marhaságot se tudom, ki találta ki, h előre kell fizetni.

2017. dec. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

"Én elmondom, miért utálom őket. Nem járok prostihoz, nem fizetnék szexért. Egyszer úgy volt, h felkértem egy ilyen nőt, kísérjen el valahova (elkísérés, szóval szex nélkül). A megbeszéltek szerint találkoztunk. Előre kellett fizetni, persze számlát nem adott. Aztán elindultunk, és az első adandó alkalomnál eltűnt. Próbáltam hívni telefonján, nem vette fel, majd le is tiltotta a számom.

Ha mondjuk nem voltam szimpatikus neki, megmondhatta volna. De nem hiszem, mert nem vagyok se visszataszító, se hasonló, és semmi olyanról nem is volt szó, h egyáltalán hozzá kéne érnünk egymáshoz.

Ennyire erről. Ez mondjuk nem olyan nagyon régen történt, rendőrségi bejelentés lesz, mert számlát nem kaptam.

És ne mondja senki, h ez munka. Ha bárki mást megkérek bármire pénzért, nem így mennek a dolgok. Azt a marhaságot se tudom, ki találta ki, h előre kell fizetni."


Ha egyszer egy fűtésszerelő átver téged, onnantól utálni fogod az összes fűtésszerelőt?

2017. dec. 4. 19:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!