Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szeretitek ha jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szeretitek ha jó keményen meg du. Nak? vagy inkább a lazábat? indokoljátok is hogy miért 19 f .

Figyelt kérdés
2016. nov. 28. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mihez van kedvem.
2016. nov. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek az első válaszolóval, van amikor kívánom a kemény szexet, s van amikor csak ellazulni szeretnék, s szeretkezni a párommal 19/L
2016. nov. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm... általában a durvább meneteket szeretem.

A valóságban eléggé határozottnak mutatom magam, olyannak, aki megrendíthetetlen és elérhetetlen (muszáj), így szeretem, ha a Kedves leteper, és megmutatja, hogy egyébként én is egy "gyenge lány vagyok". Plusz nagyon beindít, mikor lefogva harapdál, aztán jó keményen elintéz.


Viszont néha előfordul, hogy szeretkezni van kedvünk, olyankor a lágy (mégis intenzív, és mély) meneteket toljuk - ez elég ritka, 10-ből max. 2.

2016. nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is inkább a durva, vadabb meneteket preferálom, vagy ahogy te írtad, ha keményen megdugnak. Számomra sokkal kielégítőbb, intenzívebb orgazmust okoz, és perverzebb is.
2016. nov. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha jo kemenyen meg*ugn*k.

Csak sajnos nagyon keves az, aki igazan erti is a dolgata szexben. Altalaban csak a szajuk jar.

2016. nov. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!