Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostigyűlölők! Mivel indokolj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostigyűlölők! Mivel indokoljátok az utálatotokat?

Figyelt kérdés

2017. dec. 4. 18:56
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

"Utálom őket kortól és nemtől függetlenül :D"


De a miértjét nem írtad le. Amit írtál, az arról szólt, miért szánod őket.

2017. dec. 4. 19:25
 12/27 anonim ***** válasza:
78%
#10 Dehogy utáljuk a fűtésszerelőket,csak nem kell alu létrával sétálgatni hajnalban:D
2017. dec. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
61%

Előszöris kilógok a sorból, nem gyűlölöm őket, de akik igen, azok azért, mert erkölcsi vagy álszent dolgok mögé bújnak. Esetleg némelyek irigykednek a luxuslányokra, hogy nekik nem kell csinálni semmit csak szexelni és milyen jól megy a soruk.


Voltam már többször is prostinál, és általában azért csinálják, hogy megéljenek. Volt akit futtattak és a srác élt jól, volt aki magának kereste a pénzt és volt aki a gyerekét akarta eltartani.


Jönne a kérdés, hogy "miért nem megy el normális helyre dolgozni?".

Erre is van több válasz.

- Az egyik és legrosszabb, hogy rákényszeríti a futtató.

- A másik, hogy bár szeretne, de nem talál munkát, segély nem jár örökké, a tartalékai elfogytak, a számlák csak jönnek (mert főzni, fürödni, stb kell), kaját venni kell és mivel nincs kedve éhen halni ezt választja a lopás, rablás helyett. Ez is egy választás és nagy lelki erőt kíván, hogy a nehezebb utat járja, ne a könnyebbet, hogy csak leüt/leszúr valakit és elveszi azt a pár forintot, telefont amit talál nála.

- a harmadik pedig az, hogy bár van szakmája, dolgozott is benne, de minimálbérért 10-12 órát lehúzni sz*rrá dolgozni magad kb a semmiért nem éri meg neki. Inkább napi pár emberrel kedves és több pénze van meg, mintha fél napig dolgozna. így látja a gyereket felnőni, van ideje foglalkozni vele.


Az utolsó esetén inkább a társadalom ítélendő el, hogy nem kap mindenki normális bért a munkájáért. Nem, nem kell mindenkinek milliókat keresni, de egy fizetésből lehessen fentartani egy másfél szobás lakást (akár albérletet) és éhezés, szűkölködés nélkül 1-2 gyereket.


Ez is egy elég széles témakör és órákon át lehetne boncolni az okokat, indokokat, de ahogy mondtam általában:

- erkölcsi okokkal indokolják

- irigységből, de tagadják és az elsővel indokolják

- tudatlanságból erkölcstelennek állítják be.

- néha rasszista okokból fakadóan, de tévesen, mert mindenhonnan találni evvel foglalkozó nőt.



30+ -os pasi

2017. dec. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
40%
Nem utáljuk a prostikat;)
2017. dec. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Én is fűtés szerelő vagyok . És kikérem a kollégák nevében is. Nincs baj a pillangokkal. Ha igényesek
2017. dec. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
#15 Gázszerelő is?:D
2017. dec. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
36%
Azzal hogy gusztustalanok,és betegségeket terjesztenek.
2017. dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
44%
Ez mennyire béna érv, hogy "mert nem talál más munkát". Érdekes, több millió nő megél az országban anélkül is, hogy a testét árulná. Az meg egy másik kérdés, hogy minek szül valaki fiatalon a nyomorba gyereket apa nélkül, egy fizetésből (sok esetben úgy, hogy még egy érettségije sincs, szóval normális munka kilőve), hogy aztán vele takarózzon, hogy "de csak őmiatta csinálom az egészet".
2017. dec. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
43%
10-es: Szerintem ne dumálj, mert nem a te pénzed ment el. Majd akkor dumálj, ha lelépnek a pénzeddel. És igen, annak a k...vának is a felelőssége, h úgy viselkedjen, h azzal a szakmáját és az egész kultúráját úgy mutassa be. Gondolj bele, egy bunkó magyar kimegy külföldre, akkor őróla alkotnak képet a magyarokról. Nehogy már én legyek még azért hibás, mert átvertek! Én ezentúl nagyívben kerülni fogom őket! Sőt, amennyire lehet, inkább kiderítem, amelyikről csak lehet, tud-e számlát adni, és ha nem, megy a feljelentés. Bizonyítani pedig lehet pl. azzal, ha felveszem a telefonbeszélgetést, amiben rákérdezek, tud-e adni számlát.
2017. dec. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
13. "ezt választja a lopás, rablás helyett" - vagy éppen a lopással, rablással összekötve.
2017. dec. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!