Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyjából hány százaléka a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyjából hány százaléka a pároknak védekezik a kiszállós módszerrel?

Figyelt kérdés

Miért így?

Miért jobb ez a férfiaknak,mint pl.gumi?


2017. nov. 28. 14:48
1 2
 11/20 Carragher_x ***** válasza:
73%

"Akkor én szülész nőgyógyászként egy hülye vagyok"

Pontosan.

2017. nov. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

11#

szülész.. neki abból van pénz ha jön a baba! van még kérdés? (minden rosszmájúság nélkül írom)

2017. nov. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Úristen! 7. Francokat vagy Te nőgyógyász.

Én első éves állatorvos tanoncként nem írnék ekkora baromságot.

A megszakításos módszer nem nyújthat 100%-os védelmet, ez 100%.

Ez egy kész tény, vitatkozni vele nem lehet...


A különböző, VALÓS védekezési formák sem 100%-ig megbízhatóak, sőt még az esemény utáni tabletta sem.

De a megszakításos módszernél, ha a férfi és nő is egészséges, akkor csak az idő kérdése a terhesség.

Csak eleget kell hozzá szexelni, de még ha minden alkalommal ki is tudod időbe húzni a farkad, még akkor is be fog figyelni a baba, előbb vagy utóbb.


És amúgy vannak hormon mentes fogamzásgátlók, szerintem ezt orvosként illene tudnod... Persze nem vagy az, de így is illene tudnod.

2017. nov. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ja amúgy meg mi az, hogy drága a gumi? XDDD

1000 Ft a 3db-os minőségi gumi.

Dd vannak olcsóbbak is, illetve ha nagy tételbe vennéd akkor sokkal olcsóbb lenne, fillérek...

2017. nov. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Na meg az, hogy "nőgyógyászként" te inkább ezt ajanlod az nonszensz. Azért még ha durexet vesz az ember akkor is 18 db maximum 3000 ft, azaz darabja 160 ft. Vagy vannak akciók, en a múltkor 6 db-ot vettem 700ft-ert, az 115 ft durván. Es akkor ez egy drága óvszer, sok olcsóbb van amit lehet venni és ugyan ugy jo. Amelyik fiatalnak ebbe beleszakad a penztarcaja az ne szexeljen.
2017. nov. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#10. Azért Te azzal tisztába vagy, hogy nem csak az ejakuáció számít, hanem megtermékenyítésre alkalmas az előváladék is ami egész aktus alatt jön a péniszből?
2017. nov. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Pasinak kényelmesebb.

De gondolom ha becsúszna a baba vinné a nőjét hogy abortálja mert nem akar gyereket.

Önző az ilyen pasi aki rádumálja a kiszállós módszerre az a csaj amelyik bele megy szimplán hülye.

Azok csinálják így akiknél nem lenne gond a baba

2017. nov. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
52%

1. Miért így?

A fiataloknál jellemzően azt látom, hogy a pasi nyavajog a gumi miatt, közli, hogy azzal nem hajlandó, elhagyja a csajt. Lenyomja a szöveget, hogy mindenkivel így csinálta és sose lett gyerek. A kis naiv lányka meg belemegy. Hagy ne mondjam, ezekkel leggyakrabban akkor találkozom, mikor abortuszra jönnek.

Van az a verzió, aki gyakorlatilag annyira buta, hogy semmiféle más módszert nem ismer. Ennél a még hülyébb kategória az, aki még csak ki se húzza.

Aztán vannak azok, akik egyszer-kétszer valamiért kipróbálták, nem estek teherbe, felbátorodtak és elkönyvelték ezt egy tökéletes módszernek.


2. Miért jobb ez a férfiaknak, mint a gumi?

Nem vagyok férfi, úgyhogy ezt sosem fogom megérteni. Oké, hogy az aktus élvezetesebb óvszer nélkül, mert az tompít, de hogy abban mi a jó, hogy a legvégén kirántja. Hát ha nekem pont akkor szüntetik meg az ingerlést, mikor orgazmusom lenne/van, az baromi szar érzés.

Azt már csak mellékesként említem meg, hogy nekem nőként pont az a legnagyobb élvezet, mikor érzem, hogy bennem megy el a párom, egyszerűen nem jó érzés, ha kihúzza.


Egyébként pedig általában jellemző, hogy a férfiak kevesebb figyelmet fordítanak a megfelelő védekezésre. Ez persze érthető annak fényében, hogy a nőnek kell viselnie a terhesség összes következményét. Ha abortuszra akar menni, azt is neki kell átélni, neki kell felfeküdni az asztalra, neki kell bevállalnia a lehetséges szövődményeket. Ha megszüli, akkor ugyanez áll a terhességre és a szülésre. Egy férfi akkor lép le, amikor csak akar. Ha úgy gondolja, hogy neki még sem kell gyerek, akkor fogja magát és odébb áll. Maximum egy gyerektartást varrnak a nyakába...

2017. nov. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Carragher_x ***** válasza:

"Ez persze érthető annak fényében, hogy a nőnek kell viselnie a terhesség összes következményét"

Ezt a bántóan szexista bullshitet tartsd már magadban, kérlek! De tudod mit, végigmegyek pontról pontra, hogy miért marhaság, mivel az összes felsorolt tézisednek van egy fordítottja is:


"Ha abortuszra akar menni, azt is neki kell átélni, neki kell felfeküdni az asztalra, neki kell bevállalnia a lehetséges szövődményeket."

A férfinak meg azt, hogy például akarata ellenére megölték a gyerekét (mert hogy egy becsúszott gyereket is csomóan meg akarnak ám tartani)... De megnyugtatlak, ha még egyet is értenek az abortuszban, egy férfinak tetszik vagy sem, pont ugyanolyan nehéz feldolgoznia azt, mint egy nőnek. Ugyanis a te undorító világnézeteddel ellentétben a férfi is érző ember.


"Ha megszüli, akkor ugyanez áll a terhességre és a szülésre."

Hisz egy férfi élete változatlan marad, ha gyereke születik, ugye? Pláne ha akarata ellenére születik gyereke, ugye? Egy párkapcsolatot nem formál át alapjaiban a terhesség és a baba születése, ugye?


"Egy férfi akkor lép le, amikor csak akar. Ha úgy gondolja, hogy neki még sem kell gyerek, akkor fogja magát és odébb áll."

Egy nő akkor csináltat abortuszt, amikor csak akar. Sőt, egy nő is pont akkor lép le, amikor csak akar. Sőt, külön kellemes a férfinak, amikor pl elhangzik, hogy "viszem a gyereket is"(már amikor gyerekkel lép le és nem azt képzeli, hogy újra egyetemista). Az meg kifejezetten hurráoptimista, amikor nem elég, hogy elviszi a gyereket, de legalább összekapar hozzá egy apapótlékot is, amire le szeretné cserélni a gyerek fejében is az exet.


"Maximum egy gyerektartást varrnak a nyakába..."

Ja, "maximum", lásd előzőek...

2017. nov. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Egy nő is akkor mondhat le a megszűlt gyerekéről amikor akar...
2017. nov. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!