Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyjából hány százaléka a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyjából hány százaléka a pároknak védekezik a kiszállós módszerrel?

Figyelt kérdés

Miért így?

Miért jobb ez a férfiaknak,mint pl.gumi?


2017. nov. 28. 14:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom erős korreláció mutatható ki a kiszállós módszer és a hülyék között.
2017. nov. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Carragher_x ***** válasza:
100%

Jobbnak nyilvánvalóan azért jobb, mert egyrészt már maga a gumival való szöszölés is totálisan illúzióromboló, másrészt tompább érzés benne a szex.

Amúgy meg az elsőnek van igaza :)

2017. nov. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Látom a lineáris kapcsolatokban penge vagy.
2017. nov. 28. 14:53
 4/20 anonim ***** válasza:
97%

Nincs erre statisztika, mert sok esetben gumifogyás, gumi hiány, vagy gyószer hiány miatt is alkalmazzák.

Egy régi statisztika szerint Kb. 18% aki rendszeresen így védekezik, ebből csak 7% tudatosan.

Értem ezalatt az ovolució számolást, és a valóban időben kivételt.

2017. nov. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
42%

Egyrészt mer' hülyék, másrészt mert pl. én sem érzek szinte semmit gumiban. Az az ördög találmánya.

Így lelankadok és csak az orál maradt.

Vagy egy komoly kapcsi.

2017. nov. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
Nyílván a férfiaknak jobb, hogy nem kell felrakni a gumit, meg jobb érzés. De szerintem hacsak nem baj ha becsúszik egy gyerek akkor nem érdemes et alkalmazni. Ko is adnám a pasi útját ha nem hasznalna óvszert.
2017. nov. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
44%

1#:

Akkor én szülész nőgyógyászként egy hülye vagyok, de az én feleségem soha nem szedett gyógyszert, és nem is engedtem volna neki.

Én csak szélsőséges esetekben ajánlom a gyógyszeres fogamzásgátlást, inkább menstruációs problémák kiküszöbölésére.

Az óvszer pedig nem mindig adott, egy egészséges fiatal kapcsolatban pedig megfizethetetlen.

Napi 2-3 óvszert ellőni, azért még a tehetősebbeket is odavágja.

Én mindig is a tudatos kiszállásos védekezést használtam, és soha nem volt nem kívánt terhesség.

Nyilván a kapcsolat elején, és egyéb kapcsolatoknál mint a szexkapcsolat, vagy a kalandozásoknál elkerülhetetlen, és tanácsos az óvszer használata, figyelembe véve a betegségeket is!

2017. nov. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

7-es én tisztelem a szakmád, és örülök neki, hogy nem tömöd hormonnal a nőket ha nem muszáj. De azzal azért erősen vitába szállnék, hogy az óvszer fiatalon megfizethetetlen!

Ez badarság! Nézd meg mennyi fiatal költ naponta cigire, vagy mennyit költ heti viszonylatban alkoholra.. nehogy már egy doboz koton legyen az amin spórolni kell.


Persze nem vitatkozom, a gumi felhúzásával való macera valóban illúzió romboló.. és maga a koton bármennyire is vékony, nem tudja visszaadni azt az érzést amit nélküle átélnék, ez tény.

2017. nov. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én teletöltöm a hüvelyt, azért van. 😊
2017. nov. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Végre egy szakember!

Sokszor leírtam már itt: a megszakításos védekezés nem az ördögtől való, de önismeret és fegyelem kell hozzá. Fontos, hogy a nő figyelmes legyen a partnerével, mert a férfi orgazmusa ugyan mindenképpen bekövetkezik a megállíthatatlansági pont elérése után, de nagyon nem mindegy, hogy van-e közben ingerlés, vagy sem. A nő segíthet a kezével, vagy ahogyan szeretik. Belátom azt is, hogy igazán jól összeszokott pároknál a nő orgazmusa is a férfi ejakulálásakor, annak hatására következik be, de azért ez nem általános minden kapcsolatban.

A megszakításos védekezés statisztikája sem olyan rossz. A felmérések szerint a hibaaránya 30-50 %-os, ami nagyon rossznak tűnhet elsőre, de ez annyit jelent, hogy 100 nőből, akik így védekeznek, egy év alatt 30-50 esik teherbe. Ha csak 100 aktussal számolunk egy év alatt, akkor is maximum fél százalék a valószínűség egy alkalommal.

Ez is leginkább a férfiak gyakorlatlanságának tudható be.


Mindamellett -bár én is ezzel élek - nincs jobb annál, mint amikor az orgazmust nem zavarja meg semmi, és a punciba lehet élvezni...

2017. nov. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!