Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van vagy mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy a párom nem akar "kinyalni" de azt elvárja hogy én "cumizzak"? 4éve vagyunk együtt, s kb 2éve hogy nem tesz semmit! Volt hogy bele mentem a 3asba, (2csaj, 1pasi) de akkor úgy nyalta a csajt, mint ha kötelező vagy alap lenne mert ő a bnője! Engem viszont még meg sem közelit! Aktus előtt is én izgatom, simizem, ő meg csak fekszik! Ha szólok h legalább ujjazon vagy vmi, huzza az orrát! Nem vagyok büdös, nincs erős punci szagom, rendben van minden oda lent, de tanácstalan vagyok! Szexi ruhák nem váltak be!

2017. nov. 23. 12:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Erre azért oda figyelek! S mindig együtt zuhiztunk! Volt h elkisért a nőgyógyászatra! Ott mondták előtte h minden rendben! Szál nem tudom
2017. nov. 24. 10:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!