Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van vagy mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy a párom nem akar "kinyalni" de azt elvárja hogy én "cumizzak"? 4éve vagyunk együtt, s kb 2éve hogy nem tesz semmit! Volt hogy bele mentem a 3asba, (2csaj, 1pasi) de akkor úgy nyalta a csajt, mint ha kötelező vagy alap lenne mert ő a bnője! Engem viszont még meg sem közelit! Aktus előtt is én izgatom, simizem, ő meg csak fekszik! Ha szólok h legalább ujjazon vagy vmi, huzza az orrát! Nem vagyok büdös, nincs erős punci szagom, rendben van minden oda lent, de tanácstalan vagyok! Szexi ruhák nem váltak be!

2017. nov. 23. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy annyira durva, hogy ilyen sokan rosszul választanak párt. Nekem fordítva, csinálnám, nem akarja. Cumizást is csak ha könyörgök már... Valahogy annyi ilyen kérdés van itt, egyik-másik oldalról. Hosszú távon nagyobb a veszélye így egy félrelépésnek... 27/F
2017. nov. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már gondolkoztam rajta, de valahogy nem merem megtenni
2017. nov. 23. 12:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha

1. megbeszéled ezt így vele,

2. és nem változtat,

3. és Neked emiatt lényegesen rosszabb a szexuális életed, és úgy gondolod, hogy

4. ez tönkreteheti a kapcsolatotokat,

5. szóval ha mindezek együttesen fennálnak, akkor keress mást!

2017. nov. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam megbeszélni, de csak ígérgeti hogy változik, meg majd kölcsönös lesz, de semmi!
2017. nov. 23. 12:59
 5/11 anonim ***** válasza:

Egy önző féreg. Dobd a pcsába

Ha ápolt és tiszta vagy odalent is nincs oka finnyázni Alap a kölcsönösség

Én nem szopok viszonzás nélkül.

Mond meg neki addig nem szopsz amíg Ő nem nyal ki.


Meg mi az hogy elvárja hogy te meg szopjad le.

Na takarodjon az ilyenkis genyókapitány

Hú de fel tudnak cseszni az ilyen "férfiak"

2017. nov. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Meg fogom 😊
2017. nov. 23. 13:10
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, elsőre egyetértenék az előttem szólókkal, hogy ez önző, figyelmetlen, tahó hozzáállás a férfi részéről. Ugyanakkor nem tudunk semmit a kapcsolatukról, lehetnek ennek mélyebb okai is. Nem érzi-e magát valamilyen területen sértve? Nincs-e kisebbségi komplexusa?

Én azért mondom ezeket, mert én férfi vagyok és a kölcsönösség híve vagyok, de volt egy kapcsolatomban egy olyan rövid időszak, amikor én is viszonzás nélkül akartam, hogy a barátnőm orálisan kényeztessen. És ez nem azért volt, mert ne lennék odaadó, hanem mert ezt megelőzően hűtlenkedett és több szinten is nagyon megbántott ez a lány, de vele maradtam, mert szerettem, viszont kellett egy kis idő, amíg azt éreztem, hogy ő tesz értem és egy kis idő, amíg visszaépülök. Mondjuk azért a 2 év így is, úgy is sok, szóval valószínűleg azoknak van igaza, akik azt mondják, hogy egyszerűen önző. De azért engem érdekelne, hogy nem lehet-e valami érzelmi kérdés a háttérben?

2017. nov. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem az a fajta lány vagyok, aki le rombolja az önbecsülését! Elöttem lévő bnői is meg voltak vele elégedve. Sőt...nem csaltam meg, biztatom , mindig s mindenben mellette vagyok! Támogatom! Törődök vele...ő viszont szinte semmi! Lehet hogy ő akart félre lépni v megtette csak tudok róla, s épp a csajnak nem volt ő joo.. Nm tudom
2017. nov. 23. 14:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor arra hajlok én is, mint az előttem szólók. Ha tényleg megvizsgálva a múltatokat nem adtál neki semmi olyan okot, amitől kialakulna benne egyfajta kisebbségi komplexus vagy sértettség, akkor nagyon esélyes, hogy egyszerűen csak nem becsül téged, sajnálom. :/
2017. nov. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy esetleg valami olyasmit láthatott vagy érezhetett a punciddal kapcsolatban,hogy megundorodott?A páromnak egy egész napos erdei kirándulás során jött meg,és én véletlenül láttam este a levetett bugyiját... hát majdnem egy évnek el kellett telnie hogy újra megtegyem neki és csak vele volt ilyen gondom,mert elég nyitott kapcsolatban éltünk és a többi nőnél úgyanúgy kívántam érezni az ízét,illatát,nyalni.
2017. nov. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!