Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nálatok ki, milyen arányban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok ki, milyen arányban, miként kezdeményez?

Figyelt kérdés

Tíz éve, egyébként boldog kapcsolatban élek szívem hölgyével, akit töretlenül szeretek, tisztelek, nagyon vonzónak tartok, mind a mai napig. Egy a bibi, az együtt töltött évek alatt soha nem kezdeményezett (legalábbis irányomba, haha..) szexuális együttlétet. Félre ne értsetek, ha megadom a kezdő lökést, csodálatos minden, soha nem utasít vissza, egy húron vagyunk, orgazmus adok-kapokkal sincs baj. Igen, több ízben is megpróbáltam megtudakolni tőle, hogy mi lehet az oka, és rendre ugyanazt a választ kaptam: "Nem vagyok k***a, hogy rádmásszak, ez a férfi dolga!" Oké. Volt rá időm, kipróbáltam, hogy mostantól nem. Ha így játszunk, akkor nem kezdeményezek, majd rájön, milyen az. Persze, én voltam a gyengébb (talán egy hónapot, ha bírtam), ez idő alatt kaptam az ívet, hogy neki bizony lenne rá igénye. Cselekedni azonban nem cselekedett.


Unom.


Saját cégem van, mindig, mindenki tőlem várja a megoldást. Megszoktam, a családban is rég így van. Alapvetően domináns alkat vagyok, de otthon jó lenne, ha nem is mindig, de olykor határozattan rámmászna a gyönyörű, okos feleségem, és megcsinálná a szépet. Ez olyan irreális?



Ti mit tennétek? Kezdjek el esetleg kétkedni a hűségében, a saját sármomban? Fogadjam el így a helyzetet?


Köszi! F/30.



2017. nov. 13. 14:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
23F én kezdeményezek szinte mindig én több menetet birok mint bnőm olyan 5öt naponta de többször is kezdeményeznék csak az már sok a barátnőmnek szóval 20/19 én kezdeményezek egyébként 20 cm a péniszem nem tudom hogy kell e ide azért leírtam
2017. nov. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
47%
Tényleg komoly gondok. Alapvetöen egy nö viszi a háztartást, gyereket nevel, dolgozik és még csábítgasson is... hááát pasikáim! Ez felejtös. Tudom, tudom, sokatok besegit, vagy eltartja a nöt blablbabla...
2017. nov. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Utolsó :D Számból vetted ki a szót.
2017. nov. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

10-es: köszi, a torkánál ragadtad meg a kérdést! :D


12-13-as: ez is egy nézőpont. Kérdés, hogy ez a hozzáállás kifizetődő-e.

2017. nov. 13. 21:09
 15/15 anonim ***** válasza:

Én ugyanebben a cipőben vagyok, csak nőként.

Volt olyan, amikor a párom simán lepattintott, hogy "majd ő kezdeményez", de hát arra várhatnék.. Egyébként amikor már benne vagyunk, nálunk is csodás minden, csak néha jólesne, ha magától rám mászna.. szóval vannak ilyen emberek.


25N

2017. nov. 15. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!