Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nálatok ki, milyen arányban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok ki, milyen arányban, miként kezdeményez?

Figyelt kérdés

Tíz éve, egyébként boldog kapcsolatban élek szívem hölgyével, akit töretlenül szeretek, tisztelek, nagyon vonzónak tartok, mind a mai napig. Egy a bibi, az együtt töltött évek alatt soha nem kezdeményezett (legalábbis irányomba, haha..) szexuális együttlétet. Félre ne értsetek, ha megadom a kezdő lökést, csodálatos minden, soha nem utasít vissza, egy húron vagyunk, orgazmus adok-kapokkal sincs baj. Igen, több ízben is megpróbáltam megtudakolni tőle, hogy mi lehet az oka, és rendre ugyanazt a választ kaptam: "Nem vagyok k***a, hogy rádmásszak, ez a férfi dolga!" Oké. Volt rá időm, kipróbáltam, hogy mostantól nem. Ha így játszunk, akkor nem kezdeményezek, majd rájön, milyen az. Persze, én voltam a gyengébb (talán egy hónapot, ha bírtam), ez idő alatt kaptam az ívet, hogy neki bizony lenne rá igénye. Cselekedni azonban nem cselekedett.


Unom.


Saját cégem van, mindig, mindenki tőlem várja a megoldást. Megszoktam, a családban is rég így van. Alapvetően domináns alkat vagyok, de otthon jó lenne, ha nem is mindig, de olykor határozattan rámmászna a gyönyörű, okos feleségem, és megcsinálná a szépet. Ez olyan irreális?



Ti mit tennétek? Kezdjek el esetleg kétkedni a hűségében, a saját sármomban? Fogadjam el így a helyzetet?


Köszi! F/30.



2017. nov. 13. 14:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy olyan neveltetésben részesült, ahol az ilyen jellegű viselkedést elítélték.
2017. nov. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

Először is ne legyél beképzelt (sármom...) és ne kérdőjelezd meg a párod hűségét.

Másodszor nagyon gyerekes dolog szexmegvonással büntetni őt és magadat, nagyon ostoba vagy ha azt hiszed ez beválik.

Szerintem nem tudja hogyan kezdeményezzen és gátlásos. Konkrétan mond el neki mit vársz tőle, milyen közeledést és ez hogyan hat rád (nem k*rvának tekinted hanem vonzónak)

2017. nov. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30 N vagyok, 10 éves kapcsolat sajnos 95 %-ban én kezdeményezek. Minden nap szeretném, a páromnak elég lenne hetente 1 mondjuk
2017. nov. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Tisztelt válaszolók!


Ad.1. - "sármom", vonzerőm - egészséges önérzettel, van-e, nincs-e, nem az én tisztem eldönteni, de Ő valamiért lefekszik velem. Nekem ennyi elég.


Ad.2. - nagyon finoman puhatolóztam nála, soha nem "vontam felelősségre" emiatt, nem vádaskodtam. Kértem, ahogy fogalmaztál, konkrétan, mert vonzónak tartom, ezt közöltem vele is, verbális, és non-verbális módon szintúgy.


Nem tudom, milyen egyéb módon éreztethetném ezt még vele.


Első, a gyermekkori trauma esélyes.

2017. nov. 13. 14:43
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, értettuk a kérdést. A kettes túlreagálta kicsit.

Szerintem nincs itt semmivel se baj. Egész egyszeruen csak így van nála berogzodve, hogy a férfinak kell kezdeményeznie. Okát nem tudom, hogy gyerekkori neveltetés, vagy csak "noi lustaság".

Minálunk is, 98%ban én kezdeményezek, 2ben a csajom.

26F (22N)

2017. nov. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Tanácsot nem tudok adni nálunk is ugyanez a helyzet úgyhogy csak azért írtam lásd nem egyedi a probléma vélhetően a nők egy része így van bekötve
2017. nov. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Megértelek, én is ugyan ezen mentem át mint te, mintha rólam írtál volna.

Sokszor próbáltam, volt, hogy nem szóltam csak vártam mi történik (mint nálad), máskor meg kijelentettem, hogy neki kell kezdeményeznie.

Egyik sem volt jó, mind béna volt, a párom hiába klappol mindenben és hiába van benne több perverz dologba mint egy átlagos lány, egyszerűen nem tud kezdeményezni.

Ez a hátránya azoknak a csajoknak akiknek egész életükben csapták a szelet a pasik, akiknek sosem volt probléma a randizás, hiszen minden ujjukra volt hódoló.

Egyszerűen nem tudnak, kapkodnak, úgy viselkednek mint 14 éves kislányok, és halál idegesek, mert közben kanosak is.

Amikor kiakadt elsőnek, hogy hogy a francba csábítson el engem, hiszen ideges, fáj a feje, kanos és kívánja a szexet és még jópofizzon és legyen csábosan szexi is? Ez tök nehéz.

Annyi volt a válaszom:

"Welcome to my world".


Tanács:

ez lehet jobb lesz valamennyire, de ne várj csodát, nem fog sosem kezdeményező lenni és hidd el, nem is vágysz rá.

Tudom, hogy néha jól esne, nekem is mondjuk minden 20. szexnél jó lenne ha ő kezdeményezne, de csak elrontja az egészet. Ezzel kell élni.

Annyit javult, hogy már kicsit csábosabb és jobban közeledik plusz már nagyon jól felismerem, hogy mikor is vágyik szexre, szóval valahogy megtaláltuk a közép utat.


Ezt a nagy tehert el kell viselned, mint ahogy mindig neked kell majd kicserélni a villanykörtét is, úgy kell neked a szexet kezdeményezni. Vedd úgy mint egy előjátékot, a lánynak ez kell, hogy beinduljon.

Ha izgalmassá akarod tenni, akkor inkább játssz vele. Kezdeményezzél, de ne szexelj, mert éppen "rohantok valahová", és húzd az agyát 2-3 napig. Cica-egér játékot játssz vele, hidd el vicces és mind a ketten élvezni fogjátok (főleg te), kicsalhatod belőle a kisördögöt és ki tudja, talán annyira be lesz indulva, hogy leteper amikor már nem bírja.

2017. nov. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Biztos szégyenlős.. De érdekes ez, mert én még 21 éves létemre is simán kikezdek/elcsábítom az éppen szeretett pasit.

21/L

2017. nov. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

5-ös, 6-os, kivált 7-es, köszi a kimerítő hozzászólást! Igyekeztem én is ebből az aspektusból nézni, de egy pártatlan vélemény kellően megerősít.

Kívánom, hogy ennél nagyobb terhünk ne legyen! Amen.

2017. nov. 13. 15:38
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen, itt mindenkinek saját cége van 30 évesen. KAMU a kérdés.
2017. nov. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!