Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan férfiak, akik 30 éves koruk felett veszítették el a szüzességüket?

Figyelt kérdés
Én 29 vagyok és szűz. Érdekel, hogy ti hogy nem adtátok fel a reményt a pártalálással, a párkereséssel kapcsolatban. Hogyan éltétek meg, hogy végre nem vagytok egyedül. És az első éjszaka után mi változott meg bennetek?

2017. nov. 12. 01:13
1 2 3 4
 31/33 Férfi85 válasza:
9%
Én 26 éves koromig vártam,jó hülye voltam, féltem ismerkedni mert tapasztalatlan voltam, még csókot sem mertem. Végül elmentem egy kukturált szép lakásos lányhoz, utána sokat olvasgattam tanultam az ismerkedésről, ezek után hamar lett is barátnőm, nem olyan nagy dolog az egész. Egy percet sem érdemes várni tovább ha akarsz normális életet, nőket, párkapcsolatot,családot, ebben a korban én nem várnék tovább, viszont nagyon fontos hogy olvas és tanulj probálj ismerkedni, most a kezedbe adok egy kulcsot "pua" ezt ird be a googlebe, ha azt magadévá teszed többet nem lesz gondod az ismerkdésel.
2017. nov. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Hé, ez nem ilyen Nicolas Victor-féle fizetős kamu lósz@r? :)
2017. nov. 14. 10:24
 33/33 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi történt azóta veled? Sikerült ismerkedni?
2018. ápr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!