Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan férfiak, akik 30 éves koruk felett veszítették el a szüzességüket?

Figyelt kérdés
Én 29 vagyok és szűz. Érdekel, hogy ti hogy nem adtátok fel a reményt a pártalálással, a párkereséssel kapcsolatban. Hogyan éltétek meg, hogy végre nem vagytok egyedül. És az első éjszaka után mi változott meg bennetek?

2017. nov. 12. 01:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Miert vagy szűz?
2017. nov. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Eddig minden lány visszautasított, akinél bepróbálkoztam.
2017. nov. 12. 01:19
 3/33 anonim ***** válasza:
58%
Én 24 vagyok nem voltam novel oszinten kicsit megremit latnom hogy akar még 5 évet is varhatok még nem tudom holprobalkozolrengeteg olyan lány van akik antiszociálisak és kuzkodnek a kapcsolatokkal keresd azt akinek hasonlo kep nem jon ossze
2017. nov. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
55%
De ha fizetsz segitek
2017. nov. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
58%
Feltorni a blokkot
2017. nov. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Kösz, de van bőven más kiadásom. :)

Próbálkoztam már olyannal is, akit rég ismerek, és már évek óta kallódik, úgy mint én. Emberileg jól kijövünk, de nem vagyok az esete. :(

2017. nov. 12. 01:30
 7/33 anonim ***** válasza:
71%
Randik.hut probald meg
2017. nov. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Nem értem az összefüggést a szex és a párkeresés között.


Most akkor,ha összejön valakivel,akkor vele fogod leélni az életedet?

A párkapcsolat sokkal többről szól,mint puszta szex.


Amúgy létezik kapcsolat szex nélkül is,biztosan vannak kisgyerekes anyukák,akik még lehet frigidek is és szívesen összejönnek olyan pasikkal,akik bénák az ágyban,de legalább kitartanak mellettük jóban-rosszban.


De,ahogy sejtem,nálad inkább a szex hiánya okoz gondot.



Ha valamiért elutasítanak,akkor azon kell változtatni.

Én szociális fóbiás vagyok,így nehéz ismerkednem,pedig netes tárkeresőkön sokan írnak,írtak nekem az évek során,mert jól nézek ki,de amint megtudják,hogy szociális fóbiám van,máris ugrik a 10-pont 3-ra.


Ha csak a külsőddel van baj,azok könnyebb változtatni,a belső tulajdonságokat nehezebb megváltoztatni.

Na,meg te nem csak szexet akarsz,hanem kapcsolatot is,ott meg már tényleg megnézik,hogy mennyi pénzed van,amint látom nálad abból sincs rengeteg.

30 évesen már elvárás,hogy legyen saját ingatlanod,vagy legalább legyen bátorságod hitelt felvenni,egyedül élj.

Ne lakótárssal,vagy anyádékkal,mert olyan pasi még olyan nőnek sem kell,akinek gyereke sincs,vagy nem is akar.

2017. nov. 12. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Párom 31 volt amikor összejöttünk és szüz. Amin meglepődtem mert nem introvertált vagy antiszoc. De velem vesztette el.
2017. nov. 12. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
74%

Mindenképp prostit javaslok ebben a korban... de sürgősen! Itt csak az oldhatja fel a lelki blokkokat.


Ha szép lassan magadhoz térsz akkor biztos lesz olyan nő aki nem utasít vissza... de ehhez személyiségfejlesztés kell, melynek első alap lépése a szüzességtől szabadulás. Vegyél igénybe segítséget... nekem is nagyon brutál nehéz volt rávennem magamat, évekbe tellt. Utána szép lassan helyreáll az önbizalom, de táplálni is kell fával. Ha nem kezded el hasogatni a rönköket, az első szex csak egy gyufa volt a kályhában és elalszik a tűz.

Szóval van kiút, nem kell kétségbe esni, 30 éves korig nem késő! Akkor meg úgy is varázslóvá válsz :D

2017. nov. 12. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!