Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan férfiak, akik 30 éves koruk felett veszítették el a szüzességüket?

Figyelt kérdés
Én 29 vagyok és szűz. Érdekel, hogy ti hogy nem adtátok fel a reményt a pártalálással, a párkereséssel kapcsolatban. Hogyan éltétek meg, hogy végre nem vagytok egyedül. És az első éjszaka után mi változott meg bennetek?

2017. nov. 12. 01:13
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

#8-as, szerintem nem elvárás a normális csajoknál, hogy legyen ingatlanod. Eleve szinte az összes 30 körüli ismerősöm még albérletezik, meg gyűjt. Én pl jól keresek már, de eszem ágában sincs elköltözni az albiból, ami baromi jó helyen van.

23-27 körüli csajokkal randizgatok, nekik meg nem fontos ez. Ha igen akkor egy golddigger / fészekrakó típus és menekülök :D ezt a fázist kell elérni a csajozásban. Amikor szarsz az egészbe, temérdek választék van, majd jön a következő. Ha olyan a csaj, akkor max összeköltözök vele egy külön helyre. Addig meg ha nem tetszik neki a kis kúró-kéró szobám akkor szevasz :D

2017. nov. 12. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Fú, nem is tudom, hogy hol kezdjem.


Szerencsére a pénzzel nincs gond, majdnem 3 kilót kapok kézhez havonta, szerencsére nagyon jó munkahelyem van.


Kinézet. Sokáig túlsúlyos voltam, ez sokat visszavetett a lelki fejlődésemből is. Tavaly nyáron életmódváltásba fogtam, nagyon sok felesleges kilótól megszabadultam+izmosodtam is. Tehát kifejezetten sportos alkat vagyok.


Nincs szociális fóbiám, se más mentális betegségem. Önbizalomhiányos vagyok, a sok visszautasítástól. Illetve a szüzességem egy blokk, ami sok mindenben gátol.


És a fő kérdés, hogy nekem most párkapcsolat kell, vagy szex? Mindkettő. Az én felfogásomban a kettő kéz a kézben jár. Nem hinném, hogy megérné prostival elveszíteni, azzal nem oldanék meg semmit sem hosszú távon. Egyéjszakás? Úgy, hogy még a randik sem sikerülnek? :) Dugópajti? Szerintem azok a nők, akik ilyen jellegű "kapcsolatot" keresnek, nem a szűz pasikkal kezdenek.


Szóval kizárólagosan abban tudok gondolkodni, hogy valaki megszeret, esélyt ad, és belefektet egy velem való párkapcsolatba annyi energiát, hogy elvegye nekem, és megtanítson. Nem hiszem, hogy találnék olyan türelmes nőt, aki nem szeretne, de azért várna addig, ameddig bele nem jövök a dolgokba.

2017. nov. 12. 12:14
 13/33 anonim ***** válasza:

Igen, a szüzesség blokk. Ez jó szó.


Nekem akkora gát volt, hogy ez hiúsította meg a kapcsolataimat. Főleg az egyiket, ahol a lányt tényleg szerettem és ő viszont..' amíg volt önbizalmam.

Az a baj, a kapcsolathoz tapasztalat kell, a tapasztalathoz meg kapcsolat.

30 évesen próbálsz állásinterjúkra járni 0 munkatapasztalattal. Meg fogják kérdezni, hogy miért.

Ez az amire én egy idő után nem voltam hajlandó válaszolni. Megtámogattam ezt a egy lakásos kalanddal. Nekem szép lassan segített. Mint egy munkaerő segítő. :D

2017. nov. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Nem értem, ha szerettétek egymást, akkor miért nem lett a kapcsolatból semmi?
2017. nov. 12. 13:03
 15/33 anonim ***** válasza:

Sokat kell még tanulnod :)

Nekem mondjuk sok rövidebb 1-2-3-4 hónapos kapcsolatom volt, és az nagyon fontos tapsztalat, hogy semmit sem jelent ha meghódítod a nőt. Még ha előtte halálosan szerelmes volt beléd és kölcsönösen.

Általában 1-2 hónap után rájössz, hogy teljesen más mint amilyennek elképzelted. Általában meg is változnak eléggé. Ezt több évnyi ismeretség/barátság alatt sem lehet kiismerni, csak ha jársz vele.

Ez viszont is igaz, eleinte kicsit máshogy mutatod magad, aztán ahogy próbálsz alkalmazkodni, sokmindenen elcsúszhat a dolog. Vannak dolgok amitől a nők nagyon hamar egyszerűen kiszeretnek, elmúlnak az érzelmek.

Pl ha elkezdesz túl romantikussá válni, túl kedvessé. A csajoknak nem egy nyálgép kell, hanem egy izgalmas, érdekes pasi akivel jól elvannak. Ehhez némi egó kell és határozottság.

24 évesen már egy határozott férfit várnak el, nem kisfiút lelki blokkokkal.

30 évesen már apát a babáiknak.


Őszintén énbennem is disszonanciát keltene egy 30 éves szűz nő. Nekem volt elég tapasztalatom a lelki sérült nőkkel, és bőven elég jelzés lenne, hogy valami nem oké vele és sok türelem kéne hozzá. Mivel már beszoptam párszor így csak kivételes esetben lennék a "kísérleti nyúl" aki 30 év után megváltja a világot vele.

2017. nov. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

"Kösz, de van bőven más kiadásom. "


Ebből gondoltam,hogy nem vet fel a pénz.

2017. nov. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Azért a 3 kiló mindjárt más, ha van egy saját albérleted, (120-140K), rendesen kajálsz, érdekes helyekre és programokra jársz, vagy a barátnőddel járkáltok ide oda. És akkor még nem beszéltünk komoly utazásokról... + s akkor még nem tett félre az ember lakásra, egy megbízható kocsira, ami nem egy 12 éves fémkoporsó.


...én is ekörül keresek, és tökjól kijövök belőle, hogy most épp nincs barátnőm és alig járok valahová.

Persze ez elég már egy kapcsolathoz, de azért nem fog felvetni a pénz.

2017. nov. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Most sikeresen elszállt a maradék önbizalmam is. Olvasva a sorokat, nekem úgy esik le, hogy egyszerűen nem vagyok elég jó egy párkapcsolatra. Nem tudom, mikor fogok eljutni arra a szintre, hogy készen álljak rá, és hogy hogyan induljak el az odavezető úton.
2017. nov. 12. 16:57
 19/33 anonim ***** válasza:

Jaj cimbi, nem ezt akartam kihozni belőle.


Csak felvázoltam ennek a rejtvénynek a megoldását. Meg is mondom miért kéne sietned ezzel a dologgal. Nincs már időd amit vesztegethetnél, mert be kell hozni a lemaradást. A legjobb éveid fele már eltellt, és most jön a másik legjobb félidő. Most még van lehetőséged javítani a dolgon, elindulni az úton... de nincs már idő gondolkozni. Minden nappal csak mélyebbre süllyedsz, ezek a pszichológiai gátak egyre erősebben beléd épülnek. Behuzalozódnak a magány mintái az agyadba. Minél később kezded, a nők annál intoleránsabbak lesznek. Most még van esélyed a 25-ös laza vidám csajoknál, akiknek nem a zs a legfontosabb, meg a kommersz szarságok...van esélyed még megízlelni a naplementét, de hamarosan bezárulnak a kapuk és már csak a "maradék" jut. Nekem nincs kedvem 30 évesen fészekrakni, én még élni akarok 5 évet laza szódakoztató kapcsolatban. Semmi komoly,csak tapasztalás, felkészülés a 40-es éveimre. Nyugi sokan csak 35 felett kezdenek ezen agyalni.


Kb nekem ez volt a terv.: első körben feloldani a gátakat. A szüzességem volt a legnagyobb gubanc, ez már akkora gubanc alapból, hogy eliminálni kellett. Több év kétkedés után elhatároztam külnválasztom a szüzességet az érzelmes szeretkezéstől és a kapcsolattól. Eldöntöttem, hogy ez egy stigma amit le kell győznöm. Egyéjszakás túl kockázatos volt ezért elkezdtem nézelődni a lakásos csajkeresős oldalakon. A preferencia stabil hirdető, lehetőleg arccal, nem PS fotókkal. Lehetőleg 25 alatt. Meglepően hatalmas a választék és a rotáció. Úgyhogy fogtam magamat még 30 előtt és elmentem az egyik csajhoz. Egyébként elég értelmesnek tűnt, nyilván színészkedett végig, de full nem ezért mentem, ne feledjük mintha pszichiáterhez mentem volna egy szorongás oldó injekcióra.

Sokat bénáztam az elején alig állt fel. Nem voltam túlzottan parában, mert betoltam egy 0.5 Frontint. Hamar el is sültem lovaglóban, de egy órát kértem így volt idő beszélgetni. Nem volt kínos csend, cserfes kiscsaj volt. Direkt figyeltem nehogy roma legyen, ezért kis pale bőrű alacsony csaj volt.

Aztán életet lehelt a ceruzámba, és ráfordultam mégegyszer. Kipróbáltunk még pár dolgot, de nem tudtam elmenni másodjára valamomiért. Összességében poénra vettem az egészet és kifele jövet örültem, hogy megtettem az első lépést.

Még visszamentem párszor és rájöttem nem is nagy cucc. Természetesen nem tanultam meg szexelni, azt szép lassan idővel tanulja meg az ember a szeretkezés közben. De az teljesen másról szól.

A konklúzió viszont, hogy végre nem voltam szűz. Ledobtam ezt a terhet. Nem történt semmi. Nem lettem más ember. A nők sem tekintettek rám máshogy. Viszont tudatosan elkezdtem tapasztalni.

Felraktam a Tindert, csináltam pár érdekes fotót magamról, bemutatkozást... és eleinte csak melóban a WC-n húzogattam jobbra balra a csajokat :d meglett az első matchem. Aztán a második és így tovább. Elkezdtem randizni. Olyan csajokkal akikről legalább valamilyen szinten tudom hogy a képek és az infók alapján van esélyem. Természetesen elég sok kudarc ért, sokan b..sznak visszaírni, vagy törölnek. Volt aki el se jött a randira, vagy átvert.... eleve kevés lánnyal jutottam el az élő randiig. Eleinte baromira para volt, torkomban dobogott a szívem. Fél évig toltam nem sok sikerrel, de végtére azt mondom megérte, mert azért találkoztam lányokkal és beleszoktam a randikba. Leszarom mai napig is a visszautasítást, hiszen csak nők :D semmi extra. A szex sem egy nagy dolog. Ezért mélyen örzöm a prosti titkát. Soha senkinek nem fogom elmondani. A legjobb barátom se tudja. Megtanultam kamuzni a szüzességről, erről meg végképp hallgatok. Ez a múlt, lezártam.

Meg ez szex, komolytalan. A szeretkezés már igen fontks és komoly dolog. Úgyérzem már felkészültem, volt egy másik lány ismerősömmel egy "affér", plusz formálódik egy komolyabb is. Ő nagyon okos és helyes lány, csak nagyon zárkózott és félénk. Nehéz dió... viszont már úgy érzem készen állok, összegyűjtöttem a kezdő xp-t a szintlépéshez. Sajnos enélkül Az Út nélkül, mai napig recskáznék egy rendetlen albérleti szobában, a zsírpettyes mackómban. Ebből törtem ki. Ebből kell neked is kitörni... a kényelmes komfortzónádból.

2017. nov. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm, h ennyit írtál. Meg fogom fontolni a dolgot. Bér elsőre kicsit elkeserítő, hogy nekem fizetnem kell azért, ami másnak ingyen jár.
2017. nov. 12. 17:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!