Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan férfiak, akik 30 éves koruk felett veszítették el a szüzességüket?

Figyelt kérdés
Én 29 vagyok és szűz. Érdekel, hogy ti hogy nem adtátok fel a reményt a pártalálással, a párkereséssel kapcsolatban. Hogyan éltétek meg, hogy végre nem vagytok egyedül. És az első éjszaka után mi változott meg bennetek?

2017. nov. 12. 01:13
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod elsőre a Tindert ha gondolod.


Csak ahhoz még kevés szerintem az önbizalmad. A Tinder randik akkor sikerültek nekem a legjobban, ha feszkó és para nélkül mentem el.

Ha úgy érzed menni fog szűzként is, akkor hajrá... tényleg ez csak az agyműködést befolyásoló állapot. Én a pszichológusnál is otthagytam bőven 20 felett, aztán mit ért... idióta tesztekkel szívtam?

A pszichiáter ismerősöm többet segített a Xanaxal, mert izgulós vagyok eléggé. Ritkán tolom csak, ha nagyon szorongok, és akkor segít.

Az az állapot amikor minden félelmedtől megszabadulsz :) érdekes érzés. Mint 2-3 sör, csak nem nyáladzó szédülős leszel.


Azóta nem fizettem se pszichológusnak, se lakásos lánynak... nem is szorulok rá... de őszintén, ha lett volna bátorságom a Tinderhez, nem mertem volna a randikra se elmenni. Egyszerűen a célt sem láttam. Szóval egy befektetés volt, nekem nem járt ingyen. Nem is őrlődtem ilyen kérdéseken. :) már annyira mindegy volt az egész...

2017. nov. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

...de ehhez látni kell legalább három 20 feletti lány arcát (akivel épp randizol és alakul a dolog), amikor közlöd velük a szüzességet. Ijedt, lenéző, furcsálló, zavartan somolygó...


Azt hiszem engem ez rúgdalt el Az Út első állomásához. Nem akartam többé átélni :(

2017. nov. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
...és ez a hatás évről évre erősödött, kb 21-22 éves koromig nem volt probléma, 23-24 egyre durvább, egészen addig amíg már hazudtam róla inkább... de az sem volt megoldás, mert egy nemlétező dologról nagyon nehéz hitelesen hazudni és önbizalomőrlő. Amikor a lány megkérdezte, hogy miért? Meleg vagyok? Vagy valami más? Elkezdett faggatni, hiába mondtam hogy vártam az igazit... üres szavaknak tűntek. Szerintem ott vágtam el magam végleg a csajnál. Minden maradék férfiasságom és önbizalmam elillant
2017. nov. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Egyetlen lányban sem volt annyi érzelmi/értelmi intelligencia, hogy ezen túllépjen? Azért ez eléggé elkeserítő.
2017. nov. 12. 20:27
 25/33 anonim ***** válasza:

Nem fogom 1:1-ben a lányokra.

Sőt... ez inkább az én hibám. Visszahatott a személyiségemre, és ez az ember már nem kellett nekik. Illetve volt egy lány, akivel ém szakítottam még az elején, mert egyszerűen nem volt szimpatikus már, mondjuk őt meg verte az apja, gondolhatod milyen volt.


Szóval egy kétélű dolog, sok dolog miatt ki lehet szeretni a másikból. Sőt inkább ez szokott történni, gyakoribb, hogy nem működik az egész, mint elsőre működik egy két hó után.

Ezt is tanulni kell, hogy miért marad veled a lány.


Szóval csak a személyes kisugárzásom, a "szagom", változott meg a szüzesség bevallása után. Meg azért huszonpár év után tényleg furcsa, es felmerül hogy mitől jutottál idáig. Egyből beindul a kerék, hogy valami nem oké a másikkal.

A másik oldalon is voltam, mert egyszer találkoztam egy 24 éves szűz lánnyal... de nagyon nem volt oké lelkileg. Valami oka mindig van, hogy miért jut ide egy ember.

2017. nov. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Én a konkrét okot nem csak az önbizalomhiányomra vezetem vissza, hanem a külsőmre is. Egész eddigi életemben kövér és ápolatlan voltam, nagyon elhanyagoltam magam. Tavaly nyáron életmód váltásba fogtam, szerencsére sikerrel. Sok sport, odafigyelek a kajára, és sokkal ápoltabb lett a megjelenésem is. A többség szerint annyira drasztikus az átalakulásom, hogy nem is lehet rám ismerni, mintha egy másik ember lennék.
2017. nov. 12. 23:03
 27/33 anonim ***** válasza:

Na szuper, örülök.


Akkor sorolom, munka rendben szereted is... jól is keresel vele. Külsőddel foglalkozol és sportolsz.


Már csak pár építőkocka hiányzik és simán sikered lesz. 30-nál megjelenik egy másik nőtípus, a parázós. Egyértelműen rettegni kezdenek, hogy nem keltek el, nem babáztak, ketyeg az óra. Nekik kezd fontosabb lenni egy megbízható pasi, rendes munkával, aki szereti a srácokat.



Nekik már hiányzik ez és idővel ott a korpara... Te meg egyre jobb és jobb pasi leszel.


Szóval eljön a mi időnk is, csak baromi későnérők vagyunk :)

2017. nov. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Egyébként ezért érdemes kipróbálni a Tindert. Tele van f..szkalap férfiakkal, úgyhogy könnyű kiemelkedni ha normális vagy.


Ha a képek alapján bejössz a csajnak szabad utat kapsz. Gondolj bele élőben hány lányt próbáltál be? 10-et eddig?


Na azt itt letolod egy kábelfekteté alatt a meeting szünetében. Csak annak írhatsz akivel kölcsönös volt a bejövés! Ez a lényege. Semmi vesztenivalód nincs.

Másrészt meg tele van 27-30 körüli, hosszú kapcsolatból kilépett csajokkal, akiket rendesen átvert a pasijuk/ megcsalt/kidobott. Nekik fontosabbak a fent említett erények, mint a penge Bradley Cooper pofika.

2017. nov. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Engem Chris Pratt-hez szoktak hasonlítani. :)
2017. nov. 12. 23:35
 30/33 anonim ***** válasza:
9%
Egy újabb sírós gyk-s lúzer... Ha egy egysejtűnek megy a szaporodás, akkor nem gondolod hogy akár el is áshatnad magad?!
2017. nov. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!