Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Undorító vagyok, amiért ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorító vagyok, amiért ez eszembe jutott, de nem tudok szabadulni a gondolattól?

Figyelt kérdés

Van egy férfi már az életemben, aki habár nem hiszem, hogy szeret, de nagyon jó hozzám (kedves, többnyire figyelmes), bár vannak gondjaink. Nem vagyunk egy igazi pár, annyi hogy beszélgetünk, szexelünk, együtt alszunk...esetleg vacsorázik nálam, ha olyant főztem, ami neki tetszik.

Viszont van egy srác, aki tetszik. De azt hiszem hiába jófej, segítőkész meg minden...ez csak szex lenne. És valahogy vonz a gondolat, hogy egy idő után, ha úgy alakul "hagyjam magam táncbavinni"...

Ez nem jó, ugye? Undorító, mocskos ember vagyok?



2017. nov. 3. 15:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
4 eskémt azt hittem szakitassz a masikkal
2017. nov. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Tehát most az a kérdés, hogy az egyik szexkapcsolat mellé bevállalj e még egyet?
2017. nov. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
inkább az, hogy ez undorító dolog, hogy ilyesmi jár a fejemben?
2017. nov. 3. 16:40
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lenne undorító ha komoly kapcsolat mellett szeretnél mással is lenni.De így nem tartozol senkinek sem magyarázattal!Jól teszed,hogy egyenlőre nem beszélsz az új érdeklődőnek a régiről :)

F40+

2017. nov. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha az elsovel NEM VAGY KAPCSOLATBAN es ez szamara is egyertelmu tiszta sor akkor miertne szexelhetnel massal is? Most nem magamrol beszelek,en nem ez vagyok. De innentol kezdve ez a maganugyed,nem tartozol beszamoloval senkinek. Amig tiszta lapokkal jatszol. :)
2017. nov. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Mindent megbeszélünk, képemet is mutattam neki neki arról, akit megismertem. :D elismerte, hogy helyes és annyi...
2017. nov. 3. 18:04
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem az vagy mert csak egy tárgy vagy akibe ürítenek és nincs önbecsülésed. De ez csak az én véleményem, itt a GYIK-on vagány csajnak számítasz.
2017. nov. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Szerintem ez egyáltalán nem vagány dolog, hogy valaki ilyeneken gondolkodik. Én nem tettem meg, nem érzem magam olyannak, akinek élesben is menne. De ettől függetlenül igenis undorítónam tartom magam.


És ha azért tart valaki undorítónak, mert szexelek valakivel hiába Nem szeret engem...hát ez van. :)

1 éve vagyunk így, egyikőnk se szokott mással lefeküdni. Ha megtörténne, szerintem vagyunk olyan viszonyban, hogy őszinték lennénk, de nincs ilyen.

Szóvak sokkal inkább emiatt undorító nem amiatt, hogy nem szeret.

2017. nov. 5. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!