Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Undorító vagyok, amiért ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorító vagyok, amiért ez eszembe jutott, de nem tudok szabadulni a gondolattól?

Figyelt kérdés

Van egy férfi már az életemben, aki habár nem hiszem, hogy szeret, de nagyon jó hozzám (kedves, többnyire figyelmes), bár vannak gondjaink. Nem vagyunk egy igazi pár, annyi hogy beszélgetünk, szexelünk, együtt alszunk...esetleg vacsorázik nálam, ha olyant főztem, ami neki tetszik.

Viszont van egy srác, aki tetszik. De azt hiszem hiába jófej, segítőkész meg minden...ez csak szex lenne. És valahogy vonz a gondolat, hogy egy idő után, ha úgy alakul "hagyjam magam táncbavinni"...

Ez nem jó, ugye? Undorító, mocskos ember vagyok?



2017. nov. 3. 15:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Tancba vinni? de mar reg tancoltok
2017. nov. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes egy "kapcsolatot" írtál le.

Miért lennél attól undorító, hogy szexelsz valakivel? Nem értem? Nem tudom újdonságot árulok-e el, de mások is csinálnak ilyet. :)

2017. nov. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha a másikkal is leginkább csak szex van, nem tökmindegy?

Itt az emberek egymás s@gglyukába vizelnek, Te meg egy kis szex miatt ásod el magad?

2017. nov. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
1 es voltam nem tudtam hogy egy masik szemely bocs miert lenne gáz? Mocskos? Mindenki az reszben
2017. nov. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Hát mert ha van egy már, akkor minek nekem még egy??

Magam sem tudom... De valahogy mégis vonz.

2017. nov. 3. 16:10
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A másik tudna róla?
2017. nov. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne minősítsd magadat csak csináld ami jól esik. Ahogy leírod, nem tartozol hűséggel senkinek. Sem beszámolóval.
2017. nov. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
természetesen meséltem már annak, aki nálam alszik a másikról. de másiknak a nálamalvóról nem sokat. hiszen nem vagyunk jelenleg olyan viszonyban, hogy ez lényeges legyen. de nem vagyok jó hazudozásból...
2017. nov. 3. 16:19
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a harmincas éveim derekán járok, és már egy ideje “kiélős” korszakot tartok. Van egy egyetemistám a szomszédból, van egy nálam idősebb állandó szexpartnerem is, és ha úgy hozza az élet, hogy valaki még be szeretne férkőzni az ágyamba, nem tiltakozom.

Őszintén teszek rá, hogy ki mit gondol, mondjuk azért vannak páran, akik ribinek tartanak, de nem érdekel. Ha a pasiknak lehet, nekünk is lehet.

2017. nov. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Én 22 vagyok. :)

Nem vagyok egy össze-vissza fajta...de néha van aki annyira vonzó, hogy nagyon nehéz nem gondolni rá. Viszont ettől nem érzem magam valami jól.

2017. nov. 3. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!