Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Ti tényleg nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Theuss kérdése:

Hölgyek! Ti tényleg nem szeretitek ha ujjaznak nyalás közben?

Figyelt kérdés
Folyamatosan olyan partnerekkel hoz össze a sors, akiknél ha nyalás közben csak közelítek az ujjammal akkor megálljt parancsolnak. Számomra ez a módja az örömszerzésnek sokkal fontosabb mint maga az aktus. Szeretnék ilyen módon is tevékenykedni mert örömet okoz(na) ha hosszasan ujjazhatnám, nyalhatnám a partnerem. Mégsem vagytok vevők rá. Miért?

2017. nov. 1. 12:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
a kettő együtt pedig varázslat!!!
2017. nov. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Néha jól tud esni, de igazából külön-külön valóban jobb. Én nagyon szeretem ha nyal vagy ha ujjaz a párom, de ha a kettőt egyszerre csinálja akkor valamelyiket nem érzem, és csak zavar. Így inkább külön-külön, de úgy mint a kettő jó.

19/L

2017. nov. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor az a fontos számodra, hogy egy adott nőt, akit szeretsz kielégíts (mert ezt jelenti az örömszerzés) vagy hogy találj egy olyan csajt akit úgy izgathatsz, ahogy neked tetszik a dolog? Mert nagyon nem mindegy. Ha együtt vagyok valakivel, úgy csinálom, hogy neki jó legyen.
2017. nov. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ebben teljesen igazad van! Világért sem erőltetnék rá senkire semmit. Nálam viszont nem ennyire egyszerű a képlet. Többnyire hosszabbtávú "viszonyaim" vannak, általában érzelmek nélkül. Mint minden egészséges ember én is örömömet lelem a másik testével való foglalkozással. És vannak elképzeléseim, hogy mit csinálnék szívesen. De nem annyira, hogy bármire is rákényszerítsem. Szeretném ha élvezné természetesen. Ennek ellenére nem volt szerencsém olyan partnerhez akivel egyezett volna az elképzelésünk.
2017. nov. 2. 11:53
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem, ha ujjaznak, hamar kiszáradok tőle. Inkább nyaláspárti vagyok. 22n
2017. nov. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
En mar oreg vagyok, de a kettot egyszerre szeretem! Fura, hogy a baratnod nem!
2017. nov. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is együtt szeretem! Ha közben a puncim, popsilyukam ujjazza! Nem is birom sokáig!
2017. nov. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!