Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Amikor azt mondjátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Amikor azt mondjátok, hogy szeretitek ha a fiú hosszan nyal benneteket, az időben kb mennyi?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy valakinek elég orgazmusig, de sok lány írt olyat, hogy utána még nem kéne leállni. Ezért kérdezem, hogy időben nektek mennyit jelent egy "hosszú nyalás"?

2017. júl. 21. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az minimum fél óra.
2017. júl. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
24 óra😂
2017. júl. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
két félidő, hosszabbítással
2017. júl. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Ez nagyon változó. Izgalmi állapottól, értékenységtől függ. Nekem múltkor kb.félóráig csinálta a pasim, 3x mentem el ez idő alatt, de a 3. után már nem kivántam és abbahagyta.

De volt olyan is, h fél óra nyalás alatt egyszer sem mentem el, és még igényeltem volna tovább is, de már nem bírta szegény.

2017. júl. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Minimum 20 perc max 30-45 perc
2017. júl. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Múltkorában feljött ez baráti társaságban és a legtöbb lány azt mondta, hogy nekik a nyalás előjáték, de ha szex van, akkor ők farkat akarnak és nem hosszú játszadozást.

Nyalás szuper, izgató, de egy idő után unalmas, elmegy az ember kedve. Szóval fel kell húzni csúcsra a lányt és utána adni neki.

Persze változó, hogy kinek mennyi a csúcsig az idő, pl páromnak, ha előtte már be van gerjedve, bőven elég 5-10 perc, amíg nem kezdi el kaparni a falat.

Szerintem 20 perc után már unalmas.


DE biztos vannak, akiknek ez egyfajta masszázzsal felel meg és jól esik, ha 30 percig csinálják.

Én mint pasi nem szeretem 10 percnél hosszabban, mert már akad ki mindenem. Max akkor 15-20, ha nagyon szívatom és húzom a páromat, de figyelnem kell, hogy ne essen át a ló másik oldalára.

2017. júl. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
Imádok nyalni, de 2,5 óra után exemmel már görcsölt a nyelvem. :D
2017. júl. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!