Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Ti tényleg nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Theuss kérdése:

Hölgyek! Ti tényleg nem szeretitek ha ujjaznak nyalás közben?

Figyelt kérdés
Folyamatosan olyan partnerekkel hoz össze a sors, akiknél ha nyalás közben csak közelítek az ujjammal akkor megálljt parancsolnak. Számomra ez a módja az örömszerzésnek sokkal fontosabb mint maga az aktus. Szeretnék ilyen módon is tevékenykedni mert örömet okoz(na) ha hosszasan ujjazhatnám, nyalhatnám a partnerem. Mégsem vagytok vevők rá. Miért?

2017. nov. 1. 12:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
Én csak az ujjazást szeretem, nyalást nem.
2017. nov. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%

Én szeretem, sőt igazából úgy a legjobb! :)

30N

(Mielőtt privikkel bombáznának, foglalt vagyok és nem ismerkedem!)

2017. nov. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%
Én nyalás közben a popsit ujjazom és a pinát is egyszerre, így egyből 3 élvezeti forrása is van a hölgynek.
2017. nov. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Akkor Neked bejött az élet. Ilyesmi az elképzelésem nekem is, az elöttem szóló szebbik nem képviselői ki is nyílvánították tetszésüket a téma iránt. Ezek szerint csak én vagyok ilyen bal...z, hogy nem jut nekem nyalást és ujjazást vagy egyáltalán ujjazást szerető hölgyemény.
2017. nov. 1. 12:21
 5/17 anonim ***** válasza:
Én az ujjazást favorizálom a nyalással szemben. Kedvencem, ha a pasi ujjaz, én pedig a csiklómat simogatom. Nyalással nem tudom azt az intenzív orgazmust elérni, mint ezzel a kombinációval.
2017. nov. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Igen
2017. nov. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb férfinek az az ujjazás, hogy durván ki-be tologatja az ujját, ami nagyon kellemetlen tud lenni és ők még azt hiszik, milyen jól csinálják
2017. nov. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Véletlenül sem ez lenne az elképzelés. Mindent a megfelelő időben. Előszőr csak csiklósimogatás jó nyálas ujjal, csak ezután a nyalás ás miután kellőképpen tágult és benedvesedett, ezeket követően csak finoman, óvatosan az ujjazás. Néha csak ujjazás. Orgazmus közelében pedig inkább csak ujjbegy g pontra reflektálva. Gy gondolom ez működőképes recept lehet. De mindegyik lány akivel dolgom volt csak nyalást akart. Ettől kicsit kedvvesztetté váltam. Pedig ezt csinálnám amíg csak akarja és jól esik neki.
2017. nov. 1. 12:58
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A kettő együtt a legjobb érzés!

24N

2017. nov. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ense szeretem igazan inkabb kulon kulon. De jobban szeretem a nyalast mint az ujjazast. 17L (Nem ismerkedek)
2017. nov. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!